НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

UMN: Партія путіна ініціювала поставки зброї на "ЛДНР". Московія наполягає на виконанні "мінська"

16:51 / 26 січня 2022

Той сценарій, який демонструє колективний захід в Україні, нагадує повернення до нацизму та бандерівщини. Ми не можемо з цим миритися. Нас дуже непокоїть питання захисту життя російських громадян, які живуть на території "ДНР, "ЛНР". У раді Думи, у фракції, партії ми радились з цього приводу й прийшли до розуміння, що не можемо кинути людей напризволяще київського режиму. У зв'язку з цим, ми звертаємося до керівництва нашої країни допомогти "ДНР, "ЛНР" у вигляді постачання військової продукції, а також ухвалити всі необхідні заходи для безпеки наших громадян, необхідних для стримування агресії", - заявив у зверненні голова фракції "единая россия" владімір васільєв.

Раніше голова МЗС Лавров заявив, що питання щодо постачання зброї своїм маріонеткам відпаде, якщо Україна виконає "мінськ".

Тут у нас однозначно є позиція (щодо надання зброї "Л/ДНР", - ред.). Ми є прихильниками безумовного виконання Києвом Мінських угод. Західні куратори українського режиму, в тому числі американці, заявили, що вони доб'ються виконання Києвом пунктів по Мінському комплексу. Особливо щодо виконання зобов'язань за особливим статусом Донбасу. Виходжу з того, що це зобов'язання на Заході лежить і він повинен забезпечити виконання Києвом Мінських угод, тоді всі питання відпадуть", – заявив міністр закордонних справ сєргєй лавров.

Це відбувається на тлі перемовин у "нормандському форматі" на рівні радників лідерів країн. 

Перед цим німецька агенція DPA оприлюднила інформацію, що начебто на зборах у Парижі, куди поїхав голова офісу Зеленського Андрій Єрмак, обговрять дату прямих перемовин України з маріонетками кремля на "ДНР\ЛНР". На це була реакція ОП:

Жодних прямих переговорів із сепаратистами не було і не буде. А подібні вигадки з'являються завдяки маніпуляторам, які вже багато разів намагалися зробити "зраду" на рівному місці", - сказав Єрмак.

Раніше США обіцяли московитам письмову відпрвідь щодо "гарантій безпеки". За даними CNN, пропозиції будуть вкладені спільні галузі, в яких США й російська федерація можуть співпрацювати. Серед них:

  • контроль над озброєнням;
  • підвищення прозорості;
  • зниження ризиків й розміщення ракетних систем.

Високопоставлені представники адміністрації зауважили, що деталі відповіді США будуть глибшими, ніж те, що Штати заявили публічно.

За словами міністра закордонних справ рф сергєя лаврова, в залежності від змісту відповіді - російські офіційні особи підготують відповідні пропозиції путіну щодо наступних кроків.

Також США не планують оприлюднювати свої пропозиції, однак високопоставлені представники переконані у тому, що є висока ймовірність того, що росія все ж оприлюднить документ.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua