НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Ткаченко звернувся із листом до YouTube з проханням заблокувати російські телеканали на сервісі

19:02 / 26 лютого 2022

Серед каналів у списку: «Первый канал», «Звезда», «ТНТ», «Россия сегодня», «Рен ТВ» та інші. Всі вони – інструменти російської пропаганди, на яких транслюються фейки та дезінформація кремля. Споживати інформацію з них – небезпечно для інфопростору і України, і всього світу.

Прикріплюю текст-звернення, повідомив Олександр Ткаченко у Телеграм. 

Міністерство культури та інформаційної політики України в ці важкі для України часи звертається з наступного приводу.

24 лютого о 5 годині ранку президент росії владімір путін оголосив війну Україні. Російські війська напали на Україну, на території України йде повномасштабна війна.

Збройні сили України ведуть запеклі бої, відбиваючи атаки російської армії по всій нашій країні, гинуть невинні люди, країна руйнується. Це відбувається сьогодні, у XXI столітті в демократичній країні в центрі Європи.

Поряд із військовою агресією по всій Україні росія здійснює агресію в інформаційній сфері не лише всередині нашої країни, а й у всьому світі. Відверта брехня та дезінформація поширюються через російські пропагандистські канали, доступні для перегляду в інтернеті, діяльність яких становить глобальну загрозу. Такі дії росії є цинічними і виходять за межі норм міжнародного права та людської моралі.

Дезінформація, фейки та озброєна брехня є основними інструментами Кремля для виправдання, підтримки та ухилення від санкцій за його незаконне та обурливе вторгнення в Україну.

Кремлівська дезінформація, дезінформація та обурлива брехня підживлюють їхню причину вторгнення в Україну.

Міністерство культури та інформаційної політики України просить активної підтримки блокування доступу до каналів пропаганди держави-агресора не лише в Україні, а й у всьому світі, перелік яких наведено у додатку. Сподіваємося на вашу швидку та конкретну відповідь. Блокуючи кремлівську машину брехні, ви зробите великий внесок у сповільнення вторгнення Кремля в Україну.

Ваша підтримка необхідна для нашого виживання як нації.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua