НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Білий дім про письмову відповідь росії: зазвичай такі документи не оприлюднюють

10:42 / 26 січня 2022

США зазвичай не публікують у відкритому доступі документи, що є частиною переговорного процесу, заявила 25 січня речниця Білого дому Джен Псакі, відповідаючи на запитання журналістів про те, коли буде надіслана письмова відповідь росії щодо її вимог "гарантій безпеки", обіцяна США, і чи буде вона оприлюднена. Про це повідомляє "Радіо Свобода". 

Щодо того, чи буде вона оприлюднена, то зазвичай цього не роблять", – сказала Псакі, навівши як приклад переговори щодо іранської ядерної програми.

Речниця додала, що поки не може надати ніяких даних про точну дату, коли Вашингтон направить відповідь москві. Вона сказала, що цим питанням опікується, зокрема, держсекретар США Ентоні Блінкен.

Про те, що на російські вимоги, більшу частину яких фактично вже відкинули США та їхні союзники, дадуть письмову відповідь, повідомили 21 січня після зустрічі в Женеві голова МЗС росії сєргєй лавров і держсекретар США Ентоні Блінкен. На письмовій відповіді наполягала москва.

22 січня газета The Washington Post з посиланням на високопосадовця Держдепартаменту повідомила, що Сполучені Штати просять росію не публікувати повний текст письмової відповіді США на російські вимоги про гарантії безпеки, але кремль може не задовольнити це прохання і опублікувати документ всупереч бажанню США.

Очільник МЗС росії сєргєй лавров раніше говорив, що його публікація була б "правильною".

Передбачається, що документ буде адресований особисто президентові росії владіміру путіну. Раніше той стверджував, що російські вимоги гарантій є цілісними та задоволення лише їхньої частини не влаштує москву.

росія висунула свої вимоги на тлі нарощування сил біля кордонів України. Особливо останніми тижнями на Заході все частіше звучать побоювання, що росія готує широкомасштабну агресію проти України. Російське МЗС у разі неприйняття вимог погрожувало "військово-технічними та військовими заходами".

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua