НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Московія веде масштабну спецоперацію проти України, - Буданов

09:46 / 19 листопада 2021

Про це начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов сказав в етері програми "Право на владу".

Задум москви досить простий — дестабілізація із середини, використовуючи дуже багато наративів. Від антивакцинаторів до невдоволення з різних причин. Далі, міграційна криза, яка має на меті збурити суспільство, масштабна енергетична криза, що насувається за нашою оцінкою, економічна криза", - сказав він.

Додав, що росія веде "накопичення" на певному віддаленні від кордону України.

І це на тлі масштабного маневрування російської армії з накопиченням на певному віддаленні від державного кордону. Це накопичення триватиме і вийде на пік наприкінці січня", - додав Буданов.

Нагадаємо, у Міністерстві оборони України зазначили, що станом на початок листопада біля кордонів та на окупованих територіях розташовано близько 90 тисяч російських військовослужбовців.  

В етері програми UMN директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко називає енергетичну кризу - одним із моментів великого стратегічного плану, який формувався в кремлі. 

Білий дім: Байден дав зрозуміти, що США відповідатимуть потужними санкціями, якщо буде військова ескалація рф

20:22 / 7 грудня 2021

Президент Джозеф Байден провів захищений відеодзвінок із президентом росії владіміром путіним, щоб обговорити низку питань порядку денного США та росії. Президент Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів та європейських союзників з приводу ескалації збройних сил росії, які оточують Україну, і дав чітко зрозуміти, що США та союзники відповідатимуть потужними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації. Президент Байден підтвердив свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та закликав до деескалації та повернення до дипломатії. Два президенти доручили своїм командам продовжити перемовини, й США зроблять це у тісній координації з союзниками та партнерами, повідомляє пресслужба Білого дому.  

Читайте також: США вивчають варіанти евакуації своїх громадян з України – CNN

UMN: Байден та путін ведуть перемовини. Виникло напруження