НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Виключення Киви з ОПЗЖ - фейк. Партія готує заяву для ЗМІ

15:13 / 21 жовтня 2021

Інформація про виключення Киви з партії ОПЗЖ - фейк. Про це у Telegram каналі написав нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін. Він каже, що співголова фракції Юрій Бойко спростував інформацію про виключення Киви з партії.

На моє запитання про виключення Киви з партії Юрій Бойко відповів, що ця інформація — фейк, ніхто Киву не виключав і зараз готується партійне спростування для ЗМІ. Правда, сам Кива вже підтвердив своє виключення. Для мене, наприклад, все, що відбувається — повна несподіванка, якщо не сказати більше. Якщо фейк — чекаємо спростування. Якщо не фейк — чекаємо пояснення», — написав Кузьмін в Telegram.

І продовжив, що відповідно до уставу партії, виключити Киву , члена політ ради ОПЗЖ може тільки політ рада, а не полтавський регіональний осередок. А якщо полтавські колеги, написав Кузьмін, порушили устав, то виключення чекає на них. 

Ілля Кива сказав, що його "виключили" з партії ОПЗЖ за підсумками конференції полтавської обласної організації та поскаржився, що це була системна робота людей Бойка та Льовочкіна. Також в інтернеті вже з'явилося відео, де Вадим Рабінович разом з Кивою і перший говорить:"Кого ви хочете виключити з партії, Киву? Хр@на лисого!"

Білий дім: Байден дав зрозуміти, що США відповідатимуть потужними санкціями, якщо буде військова ескалація рф

20:22 / 7 грудня 2021

Президент Джозеф Байден провів захищений відеодзвінок із президентом росії владіміром путіним, щоб обговорити низку питань порядку денного США та росії. Президент Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів та європейських союзників з приводу ескалації збройних сил росії, які оточують Україну, і дав чітко зрозуміти, що США та союзники відповідатимуть потужними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації. Президент Байден підтвердив свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та закликав до деескалації та повернення до дипломатії. Два президенти доручили своїм командам продовжити перемовини, і США зроблять це у тісній координації з союзниками та партнерами, повідомлєя пресслужба Білого дому.