НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Кива жаліється, що люди Бойка і Льовочкіна намагаються виключили його з партії

14:02 / 21 жовтня 2021

Ілля Кива сказав, що його "виключили" з партії ОПЗЖ за підсумками конференції полтавської обласної організації та поскаржився, що це була системна робота людей Бойка та Льовочкіна.

В мережі з'явилося відео, де Кива розповідає, чому його захотіли виключити з партії. 

Представники в партії Бойка Юрія Анатолійовича та Льовочкіна Сергія Володимировича дійсно добилися виключення мого з партії, це була системна робота, яку вони вели протягом усього року, я не давав їм можливості зливати партію, продавати її, підробляти документи, вести деструктивні дії щодо партійної системи, - каже він.

У відео Кива говорить, що ставлеником Бойка, який розпочав процес виключення Киви з партії був Олег Сазонов, голова Полтавського обласного осередку ОПЗЖ, який скликав на 7 жовтня конференцію та підняв на ній питання виключення. 

Про конференцію також інформація на Facebook сторінці Сазонова. 

Зокрема, розглядалося колективне звернення від депутатів різних рівнів місцевого самоврядування в області, де зазначено, що своїм системним саботажем, безвідповідальністю, безсистемністю та хаотичністю дій Народний депутат України Кива Ілля Володимирович призводить до внутрішньопартійного конфлікту, котрий впливає на роботу Регіональної організації партії та напрацьованого рейтингу в області", - написано в дописі Сазонова.

Офіційної реакції ОПЗЖ поки не було. Але вже з'явилося відео, Де Вадим Рабінович разом з Кивою і перший говорить: "Кого ви хочете виключити з партії, Киву? Хр@на лисого!"

Новини з фронту: окупанти поранили воїна й 6 разів зривали "тишу"

17:36 / 3 грудня 2021

У напрямку Красновгорівки окупанти вели вогонь з протитанкової гармати МТ-12.

У бік Кримського російські найманці здійснили обстріл з мінометів калібру 82 мм, станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Поблизу Станиці Луганської ворог двічі вів обстріли, застосовуючи артилерію калібру 122 мм та озброєння БМП-1.

Біля Зайцевого ворожі війська вели вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

У районі Попасної противник здійснив обстріл зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Стан його здоров’я – задовільний.