НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

У "Слузі народу" анонсують позачергове засідання Ради щодо Вищої ради правосуддя

13:57 / 16 липня 2021
Фото: РБК-Україна

Про таке повідомив член Комісії з питань правової реформи при президентові України, член фракції «Слуга народу» Федір Веніславський у коментарі Радіо Свобода.

Оскільки сесія закривається 26 липня, і народні депутати до 26 липня працюватимуть ще в рамках Верховної Ради, то до завершення цього періоду (навіть після офіційного закриття пленарних засідань) може бути скликано позачергове засідання. Воно, швидше за все, буде скликане у вівторок. Незалежно від кількості народних депутатів України, які будуть у залі, постанови можуть бути розглянуті. Шансів на те, що ці постанови можуть набрати якісь голоси, нульові. Відповідно до кінця наступного тижня, я переконаний, голова Верховної Ради підпише закон. Президент також його підпише, і він набуде чинності", – сказав Веніславський.

Нардепи "Батьківщини", "ОПЗЖ" та "Довіри" заблокували підписання закону про перезапуск Вищої ради правосуддя. Згідно з регламентом роботи парламенту, голова Верховної радаи не може підписати ухвалений закон та передати його на підпис президентові до розгляду цих проєктів постанов у залі засідань. 

Сьогодні, 16 липня народні депутати провели останнє пленарне засідання, до роботи повернуться у вересні.

Цього тижня Рада ухвалила закон про очищення Вищої ради правосуддя

Раніше Рада ухвалила закон про відновлення ВККС, який ветував Зеленський

А до цього державний секретар США Ентоні Блінкен заявив у Вільнюсі, що Україні потрібно ухвалити законопроєкти щодо Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів у такому вигляді, що забезпечить прозорий відбір суддів. А також Блінкен перелічив ще 4 ключових реформ, які має впровадити українське керівництво.

Завтрашнє засідання РНБО відбудеться на Донеччині – Данілов

19:43 / 29 липня 2021

Про таке секретар РНБО Олексій Данілов заявив в етері "Україна 24". За його словами, розглядатимуть 8 питань. Серед них питання енергетичного сектору, питання медицини, питання води та інші.

Данілов зазначив, що подібна практика буде регулярною, аби залучати до засідань РНБО органи самоврядування.

Раніше президент Зеленський просив, аби на засіданні РНБО роглянули питання тарифів на світло. На його думку, влада має зробити все, аби ціни на електроенергію для громадян не піднімалися й назвав фейком інформацію про те що, з 1 серпня ціни на електроенергію будуть вищими.