НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Жовква: США не дадуть нікому безкарно розпочати нові агресивні дії у нашому регіоні

11:00 / 9 квітня 2021

Про це в інтерв'ю Лівому берегу сказав Ігор Жовква, заступник керівника Офісу президента, який відповідає за міжнародний напрям.Відповідаючи на запитання журналіста про телефонну розмову між президентами США Джо Байденом та України Володимиром Зеленським, Жовква сказав наступне:

Глави держав обговорили загострення на Донбасі. Президент України виклав своє бачення, яким чином США можуть допомогти Україні в цій ситуації. Було отримано запевнення, що Сполучені Штати не залишать Україну наодинці. І найважливіше тут не те, що це було обумовлено загостренням безпекової ситуації на Донбасі та навколо наших кордонів. А те, що ми отримали ту єдину відповідь, яку і мали отримати від нашого стратегічного партнера: США не дадуть нікому безкарно розпочати нові агресивні дії в нашому регіоні. Оце і є основний меседж розмови двох лідерів. Говорили президенти і про тимчасово окупований Крим, і про важливість участі США в підготовці саміту Кримської платформи, і про їхню участь у саміті. Глави держав окремо торкнулися теми євроатлантичної інтеграції, зокрема питання отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО

Ігор Жовква

Нагадаємо, П'ять країн НАТО провели переговори щодо підтримки України

Ізраїльські військові розбомбили третю з найвищих споруд у секторі Газа, вежу Аль Шорук

23:39 / 12 травня 2021

Я добре знаю цю будівлю, бо в ній розташовані офіси провідних місцевих та іноземних медіа. ЦАХАЛ (Сили оборони Ізраїлю) попередили охорону Аль Шорук про те, що споруду буде знищено, і нанесли кілька ударів в якості попередження. Тобто, дали час на те, щоби з Аль Шорук встигли вивести людей. Такі попереджувальні удари в Газі називають «тук-тук у стелю», їх завдають ракетами без боєзарядів. А потім бомблять по-справжньому. Чи залишився хтось у вежі, перевіряємо", – передає журналіст Андрій Цаплієнко у Телеграм.

Преслужба Армії оборони Ізраїлю повідомляє, що в цьому будинку базувалися служби військової розвідки ХАМАС та інфраструктура для передачі тактико-військової інформації.