НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

П'ять країн НАТО провели переговори щодо підтримки України - Пентагон

01:31 / 9 квітня 2021
Колаж: МЗС України

Міністерства оборони Великої Британії, США, Канади, Литви та Польщі провели переговори щодо ситуації навколо України, а також потенційних можливостей щодо її підтримки у сфері безпеки й оборони. Про це повідомляє Українська медійна мережа UMN.ua з посиланням на офіційне повідомлення Пентагону.  

Лідери підтвердили тверду підтримку суверенітету, територіальній цілісності та євроатлантичним прагненням України й обговорили занепокоєння у зв'язку з посиленнями військової активності РФ у регіоні

- зауважили в оборонному відомстві США.

Сторони також підтвердили наміри провести навчання та забезпечити Україні підтримку з метою посилення оборонних можливостей ЗСУ, а також досягнення прогресу в питаннях оперативної сумісності з НАТО.

Тим часом, стало відомо, що США підтримують вступ України до НАТО, а Литва планує запропонувати НАТО надати Україні План дій щодо членства в Альянсі.  

Варто нагадати: ЗМІ пишуть про те, що Європейське командування збройних сил США привело армію в максимальний рівень боєготовності через стягування озброєння рф до кордону з Україною.  

Раніше UMN повідомила подробиці перекидання росією бойових кораблів з Каспійського у Чорне море.  Також, за даними ГУР, українська розвідка не виключає спробу просування російських окупаційних військ углиб території України. 

Ізраїльські військові розбомбили третю з найвищих споруд у секторі Газа, вежу Аль Шорук

23:39 / 12 травня 2021

Я добре знаю цю будівлю, бо в ній розташовані офіси провідних місцевих та іноземних медіа. ЦАХАЛ (Сили оборони Ізраїлю) попередили охорону Аль Шорук про те, що споруду буде знищено, і нанесли кілька ударів в якості попередження. Тобто, дали час на те, щоби з Аль Шорук встигли вивести людей. Такі попереджувальні удари в Газі називають «тук-тук у стелю», їх завдають ракетами без боєзарядів. А потім бомблять по-справжньому. Чи залишився хтось у вежі, перевіряємо", – передає журналіст Андрій Цаплієнко у Телеграм.

Преслужба Армії оборони Ізраїлю повідомляє, що в цьому будинку базувалися служби військової розвідки ХАМАС та інфраструктура для передачі тактико-військової інформації.