НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Штам "Омікрон": що про нього відомо, чим відрізняється від "Дельти"

18:25 / 30 січня 2022

Наприкінці листопада виявили новий штам коронавірусу – Omicron. І розмови про нього не згасають, а лише набирають обертів. Далі йтиметься про те, чим він небезпечний, які його симптоми та що кажуть у ВООЗ.

Омікрон vs вакцина

Коронавірус Omicron більш заразний, ніж штам Delta. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) назвала його таким, що викликає побоювання.

Разом з цим, досліджено, що Омікрон знижує ефективність щеплення проти інфікування та передачі COVID-19.

Симптоми Омікрону 

У хворих новим штамом коронавірусу найчастіше спостерігають:

●     нежить;

●     головний біль;

●     втому;

●     чхання;

●     біль у горлі;

●     кашель;

●     хриплий голос;

●     тремтіння;

●     лихоманку.

Хоча і симптоми Омікрону схожі на застуду, він може спричинити суттєві негативні наслідки для здоров'я, які можуть призвести до госпіталізації та смерті. Особливо небезпечним новий штам є для тих, хто не пройшов курс вакцинації проти коронавірусу. 

Якщо ви маєте вищеперелічені симптоми, зверніться до свого сімейного лікаря. Він має дати направлення на тест на COVID-19. До того, як ви отримаєте результат, не відвідуйте громадські місця та дотримуйтеся самоізоляції.

Походження нового штаму

На сьогодні не ясно, де з'явився цей варіант коронавірусу. Однак вперше про нього заявили 24 листопада вчені із Південної Африки. У ВООЗ підозрюють, що Омікрон утворився через мутацію у людини з ослабленим імунітетом.

Омікрон отримав свою назву з грецького алфавіту, як і попередні 12 штамів коронавірусу. Омікрон – це 15-та буква грецького алфавіту. 13-у та 14-у літеру – Nu та Xi, – пропустили. Nu пропустили, щоб уникнути плутанини зі словом з англійської мови new (у перекладі – новий). А Xi не використали з двох причин. По-перше, Xi – це популярне прізвище у Китаї. По-друге, збігається з ім'ям лідера Китаю Сі Цзіньпіна.

Статистика захворювання в Україні

В Україні протягом останнього тижня кількість випадків суттєво зросла. Як зазначив голова бюро ВООЗ в Україні, доктор Ярно Хабіхт, Омікрон поширюється в декілька разів швидше, ніж попередні штами коронавірусу, тому вже у кінці січня – на початку лютого можливе суттєве зростання кількості нових заражених в Україні. Спад захворюваності може розпочатися на початку весни. 

За 29 січня виявлено понад 24,5 тисячі нових випадків захворювання на Ковід-19.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua