НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Прем’єр-міністр Хорватії попросив вибачення в українців через заяву президента

10:18 / 26 січня 2022

Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович перепросив в українців через заяву президента країни Зорана Мілановича.

З огляду на те, що в Україні наших солдатів немає, а контингент, який перебував у Польщі, вже повернувся, я не знаю, яких саме військових має намір вивести президент. Його заява про корупцію в Україні – це не наша позиція, і я від імені уряду прошу вибачення перед українцями за такі недолугості", – йдеться у заяві Пленковича, розміщеній на урядовій сторінці у Twitter.

Прем’єр-міністр Хорватії, політичний опонент Мілановича Андрей Пленкович напередодні також відреагував на висловлювання президента. За словами Пленковича, він подумав, що говорить якийсь російський чиновник. Як заявив прем’єр, "політика Хорватії полягає у зниженні напруженості, запобіганні конфліктам і підтримці цілісності України".

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що Україні не місце в НАТО і у разі ескалації з росією Загреб максимально дистанціюється від подій.

Україні не місце в НАТО. Коли Україна змінила владу, тоді цей рух, який не був демократичним, був переворотом, під час якого було вбито 50 людей. Історія була така – Україна йде на захід, нічого не питаючи у росії, в ЄС на неї чекають молочні ріки - кисельні береги. Україна досі залишається однією з найбільш корумпованих країн, ЄС нічого Україні не дав", – сказав він.

У Міністерство закордонних справ України викликали посла Хорватії в Україні Аніцу Джамич, якій заявили про категоричну неприйнятність заяв Мілановича на адресу України. Про це йдеться в заяві українського МЗС, в якому висловлювання президента про Революцію гідності в Україні названі образливими, а його слова про членство України в НАТО і недоречність допомоги Україні у конфлікті з росією – такими, що викликають "глибоке розчарування".

Хорватія є парламентською республікою, президент не має великих повноважень. Однак він є головнокомандувачем збройних сил.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua