НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Німеччина вирішила вивезти з України родини співробітників посольства — МЗС

10:13 / 25 січня 2022

Німеччина стала четвертою країною, яка разом зі США, Великою Британією та Австралією, вирішила вивезти з України частину співробітників своїх посольств та членів їхніх сімей. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України, додавши, що на території України є 129 посольств та консульських установ іноземних держав, а також представництв міжнародних організацій.

Станом на 24 січня лише чотири держави повідомили МЗС України про наміри евакуювати членів родин і частини співробітників або дозволити їм добровільно залишити українську територію: США, Велика Британія, Австралія та Німеччина. Решта держав, ЄС, ОБСЄ, Рада Європи, ООН, НАТО та представництва інших міжнародних і регіональних організацій інформують МЗС про відсутність на цьому етапі планів здійснювати евакуацію або скорочувати персонал з огляду на відсутність достатніх причин для такого кроку”, — йдеться у повідомленні МЗС на сайті відомства.

Українські дипломати зауважили, що такої позиції дотримуються і ті країни, дипломатичні представництва яких розташовані в регіонах нашої держави, які межують з територією рф. І це важливо, наголошують у МЗС.

Висловлюємо вдячність нашим міжнародним партнерам, які тверезо оцінюють ситуацію, що склалася, і не вдаються до передчасних евакуаційних заходів. Це — справжній прояв солідарності з Україною”, — додали в українському зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, Велика Британія відкликає частину співробітників посольства в Україні та членів їхніх родин. 

Державний департамент США 24 січня дав дозвіл на добровільний ("санкціонований") від’їзд державних службовців з посольства в Україні та наказав виїхати членам їхніх родин.

Австралійська влада на фоні небезпеки вторгнення зі сторони росії в Україну закликала своїх громадян уникати поїздок до України і почала відкликати членів сімей своїх дипломатів.

Разом з тим, Європейський Союз не має наміру організовувати евакуацію з України своїх дипломатів або їх родин у зв’язку із загрозою наступу з боку росії.

Радник голови офісу президента України Михайло Подоляк вважає, що виїзд з України закордонних дипломатів і членів їхніх сімей не пов’язаний із загрозою швидкого російського вторгнення.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua