НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

"Істеричний концерт" – У Зеленського відреагували на події щодо суду над Порошенком

14:33 / 17 січня 2022

Про це у коментарі ВВС News Україна заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Все, що робить у публічному полі пан Порошенко, не має відношення до держави, реальної політики, адекватної політичної конкуренції. Це скоріше спроби зайняти своє місце в хайповому потоковому політичному тіктоці", - вважає Подоляк.

Порошенко, який у понеділок вранці повернувся з Польщі до України, деякий час не міг пройти паспортний кордон в аеропорту "Жуляни", де його чекав багатолюдний мітинг.
5-й президент сказав, що у нього під приводом перевірки забрали паспорт і не пускають в Україну. Згодом паспорт віддали, й Порошенко вважає, що в цьому є заслуга журналістів і людей. Однак згодом у ДБР заявили, що слідчі лише хотіли вручити Порошенку повістку на виклик до суду. Прикордонники теж запевнили, що діяли згідно із законом. 

Замість просто повернутись в країну та пройти передбачені законом судові процедури, Порошенко розіграв "фестиваль презирства до процесуальних процедур" і зумів перетворити в істеричний концерт навіть рутинні дії прикордонників у аеропорту. На кожному кроці була брехня, кожна заява супроводжувалась фейками", - прокоментував цю ситуацію Подоляк.

На думку радника голови Офісу президента, Порошенку потрібні такі скандали, щоб не говорити зі своїми прихильниками "про сумнівні відносини з паном Медведчуком".

Скандалізація, яку використовує пан Порошенко, все більше і більше працює на очевидний розкол українського суспільства, все більше і більше дискредитує нашу державу. В жодній цивілізованій державі світу не можна очікувати від політиків таких "концертів", як пан Порошенко сьогодні влаштував в аеропорту", - сказав Подоляк.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua