НОВИНИ
Відбувся перший раунд переговорів США та росії: про що йшлося?

Заступниця держсекретаря США Венді Шерман зустрілася в Женеві із заступником міністра закордонних справ росії сєргєєм рябковим, йдеться в повідомленні на сайті Держдепу.
Сторони попередньо обговорили теми, винесені на позачергове засідання Діалогу зі стратегічної стабільності (SSD) 10 січня.
Шерман наголосила на відданості США міжнародним принципам суверенітету, територіальної цілісності та свободи суверенних держав обирати союзи.
Заступниця держсекретаря підтвердила, що “Сполучені Штати вітатимуть справжній прогрес, досягнутий за допомогою дипломатії”.
Сполучені Штати обговорюватимуть окремі двосторонні питання з росією, але не обговорюватимуть європейську безпеку без наших європейських союзників і партнерів”, – ідеться в повідомленні Держдепу.
Основна зустріч делегацій росії та США відбудеться 10 січня.
Після так званого Стратегічного та безпекового діалогу в Женеві плануються дискусії 12 січня між росією та членами НАТО.
13 січня у Відні заплановано засідання Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), до якої долучаться США, Україна та росія.
Держсекретар США Ентоні Блінкен раніше заявляв, що переговори в Женеві не дадуть результату, якщо росія й надалі триматиме «пістолет біля голови України».
Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.
Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua
Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork
Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua