НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

У разі вторгнення росії буде "кривава різанина" – Резніков

16:04 / 7 грудня 2021

Міністр оборони України Олексій Резніков сказав, що буде "справді кривава різанина", якщо росія вирішить вторгнутися в Україну, і попередив, що "російські хлопці також повернуться в трунах" . Про це він сказав в інтерв'ю виданню CNN.

Резніков закликав президента США Джо Байдена твердо виступати проти москви під час перемовин з путіним. 

Якщо я можу порадити президенту Байдену, я б хотів, щоб він сказав путіну, що ніяких червоних ліній із боку кремля тут бути не повинно. Червона лінія тут, в Україні, і цивілізований світ відреагує без вагань", - сказав Резніков.

Резніков сказав, що росія на кордоні з Україною зібрала 95 тисяч військовослужбовців. Також він наголосив, що російське вторгнення – якщо воно станеться – матиме "катастрофічні" наслідки для всього європейського континенту, і, за оцінками, від 4 до 5 мільйонів українців, можливо, потребуватимуть притулку в Європі. 

Разом із тим, видання повідомляє, що росія заперечує планування атаки. Також в кремлі говорять, що  підтримка України НАТО, включаючи збільшення поставок зброї та військову підготовку, становить зростаючу загрозу на західному фланзі росії.

МЗС Британії: москва хоче привести Мураєва до влади в Україні, сам політик це заперечив і кремль – теж

13:34 / 23 січня 2022

Після вторгнення кремль як потенційного кандидата розглядає колишнього проросійського народного депутата Євгена Мураєва. За даними МЗС Сполученого Королівства, російська розвідка підтримує контакти й з іншими українськими політиками-втікачами: Миколою Азаровим, Сергієм Арбузовим, Володимиром Сівковичем та Андрієм Клюєвим.

Оприлюднена сьогодні інформація проливає світло на масштаби російських дій, що спрямовані на підрив України, і дає можливість зрозуміти мислення Кремля», – сказала міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс.

Поінформоване джерело про діяльність американської та британської розвідок підтвердило, що США мають подібні докази, що й Великобританія щодо змови росії встановити лояльну владу в Україні повідомленні телеканалу CNN.

Міністерство закордонних справ московії звинуватило Велику Британію в ескалації ситуації довкола України після заяви.

Поширена МЗС Британії дезінформація є ще одним свідченням того, що саме країни НАТО на чолі з англосаксами займаються ескалацією напруженості довкола України», – ідеться в повідомленні російського МЗС в телеграмі.

 Євген Мураєв заперечив інформацію МЗС Великої Британії в інтерв’ю британському виданню The Telegraph.

У росії є інший кандидат, і вони навіть не приховують цього. Я патріот своєї країни", – заявив Мураєв.

Мураєв сказав, що наведена Лондоном інформація є абсурдною, оскільки він уже кілька років перебуває під санкціями росії.