НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Резніков закликав Канаду, США та Британію надати своїх військових

09:39 / 6 грудня 2021

Міністр оборони України Олексій Резніков закликав Канаду, США і Великобританію надати військову підтримку Україні.

Про це він сказав в інтерв'ю канадському виданню The Globe and Мail.

За його словами, кроки щодо стримування вторгнення російської федерації необхідно робити зараз, тому що потім "буде занадто пізно".

Міністр розповів, що Україні потрібна "швидка відповідь" з боку союзників, яка допомогла б їй розв'язати проблему нестачі зенітних ракет, сучасних бойових літаків та військово-морських суден, а також засобів радіоелектронного придушення.

Канадських, американських та британських солдатів міністр запропонував розмістити на позиціях поблизу лінії фронту.

Було б добре, якби канадські інструктори були розміщені в Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на Зміїному острові. Разом з хлопцями зі Сполученого Королівства, з хлопцями з США, на двосторонніх платформах, без НАТО. Над цими територіями повинні майоріти три прапори - прапор Канади, прапор США і прапор Великобританії. Те, що ви тут, було б також хорошим знаком для росіян", - сказав міністр.

11 листопада Bloomberg опублікувало матеріал, де йшлося ризики повномасштабного нападу росії на Україну. В агентстві зазначили, що в колах американських і європейських дипломатів серйозно схвильовані нинішнім переміщенням російських військ у бік кордону України.

Кремль це заперечують, називаючи осінню передислокацію військ "демонстрацією сили".

21 листопада стало відомо, що московія накопичила понад 92 000 військових довкола українських кордонів й готується атакувати Україну наприкінці січня чи на початку лютого. Оцінка термінів від української розвідки збігається з оцінкою американських розвідників.

Блінкен та Лавров влаштували "напружену суперечку" через Україну, – Bloomberg

МЗС Британії: москва хоче привести Мураєва до влади в Україні, сам політик це заперечив і кремль – теж

13:34 / 23 січня 2022

Після вторгнення кремль як потенційного кандидата розглядає колишнього проросійського народного депутата Євгена Мураєва. За даними МЗС Сполученого Королівства, російська розвідка підтримує контакти й з іншими українськими політиками-втікачами: Миколою Азаровим, Сергієм Арбузовим, Володимиром Сівковичем та Андрієм Клюєвим.

Оприлюднена сьогодні інформація проливає світло на масштаби російських дій, що спрямовані на підрив України, і дає можливість зрозуміти мислення Кремля», – сказала міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс.

Поінформоване джерело про діяльність американської та британської розвідок підтвердило, що США мають подібні докази, що й Великобританія щодо змови росії встановити лояльну владу в Україні повідомленні телеканалу CNN.

Міністерство закордонних справ московії звинуватило Велику Британію в ескалації ситуації довкола України після заяви.

Поширена МЗС Британії дезінформація є ще одним свідченням того, що саме країни НАТО на чолі з англосаксами займаються ескалацією напруженості довкола України», – ідеться в повідомленні російського МЗС в телеграмі.

 Євген Мураєв заперечив інформацію МЗС Великої Британії в інтерв’ю британському виданню The Telegraph.

У росії є інший кандидат, і вони навіть не приховують цього. Я патріот своєї країни", – заявив Мураєв.

Мураєв сказав, що наведена Лондоном інформація є абсурдною, оскільки він уже кілька років перебуває під санкціями росії.