НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Ідея посередництва для Туреччини – це серйозний крок вперед, – експерт

16:44 / 30 листопада 2021

Туреччина готова стати посередником між Україною та росією. Про таке президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган сказав агентству Anadolu. Що це означає для України – розповів в етері UMN Ігор Семиволос, директор Центру близькосхідних досліджень.

Для Ердогана це цікава тема і, очевидно, вона не в останню чергу виникає під час переговорів з українськими очільниками. Ердоган неодноразово допомагав нам. Цілком можливо, що в Ердогана є така ідея виступити посередником. Але така ідея, поява такої ідеї – це доволі серйозний крок вперед для Туреччини. Оскільки Османська імперія з цих країв пішла років 200 тому. Це така заявка на повернення в регіони", - сказав Семиволос.

Така заява Ердогана є позитивною для України. Адже тим самим Туреччина визнає війну між Україною та рф, а не називає його внутрішньоукраїнським конфліктом, пояснює експерт.

Не питання в тому, як ми розглядаємо цю ситуацію. Ми віддані "нормандському формату", напрацьовано багато чого. Тут краще дивитися на цю ситуації з точки зору Ердогана. Туреччина тут представляє себе як нову політичну силу в регіоні, як гравця готового долучатися до складних процесів конфліктної взаємодії між Україною і росією. І відкрито говорить про конфлікт між Україною і росією. Росія, до речі, на це відреагували доволі негативно", – зауважив Ігор Семиволос.

Він допускає також, що ця тема далі продовження не матиме. "Але слово сказане один раз. Ідея озвучена, вона повертається, особливо у вустах Ердогана, вона повернеться в іншому форматі".

Щодо військового політичного та економічного співробітництва Києва та Анкари, ми не конкуруємо серйозно, ми доповнюємо одне одного. Згоди, які були були ратифіковані і це зелене світло до співпраці. Для союзництва перешкод я не бачу", - підсумував директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua