НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

UMN 16:00 Миротворець Ердоган // Зеленський VS Ахметов

15:52 / 30 листопада 2021

Миротворець Ердоган

У президента Туреччини запитали чи може Анкара виступити посередником між рф та Україною, яка точка зору Ердогана щодо зростання напруги? Той відповів так:

Тут наша позиція чітка. Ми виступаємо за мир у регіоні, особливо з підходом до кримських татар. Ми неодноразово обговорювали такі питання з дружньою росією, особливо з паном путіним. Ми сподіваємося, що цей регіон не стане регіоном, де панує війна. Нехай цей регіон іде у майбутнє як регіон, де панує мир. Ми прагнемо, щоб ставлення до цього питання розвивалося в позитивному напрямку. Буде посередництво в цьому питанні, це питання буде з ними обговорюватися... Ми хотіли б брати участь у вирішенні цього, розвиваючи ці переговори і з Україною, і з путіним", – сказав президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган.

Тож аналізуємо: 

  • Наскільки пропозиція Ердогана реальна? 
  • Чи можна її реалізувати? 
  • Навіщо це потрібно президенту Туреччини? 

Це все пояснюватиме Ігор Семиволос, директор Центру близькосхідних досліджень.

Зеленський VS Ахметов

Верховна рада у другому читанні ухвалила так званий "ресурсний законопроєкт" 5600. За проголосували 255 нардепів. 

Інфографіка "Слово і Діло" 

У редакції, яку підтримали нардепи зберегли норму зберегли норму про підвищення податкового навантаження на видубуток залізної руди, що може позначитися на бізнесі Рената Ахметова. Але крім цього законопроект вносить низку змін до системи оподаткування сільгоспвиробників та фермерів, операцій з продажу нерухомості, екологічного податку та акцизного податку. 

Цей закон вважають однією з причин "війни" між Офісом президента та Рінатом Ахметовим. 

Нагадаємо, в п'ятницю президент Зеленський повідомив, що на 1-2 грудня в Україні планується державний переворот, де може бути замішаний Рінат Ахметов. 

29 грудня СБУ повідомили, що розпочали провадження щодо осіб, які готували заворушення. Подробиць не повідомили. 

Своєю чергою перший застпуник голови парламенту Олександр Корнієнко заявив, що у регіонах пропонують по тисячі на день за держпереворот.

Чи варто готуватися вам (журналістам – ред), чи усім? Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані просто проходи. Ну, так – є така думка. Хоча, коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень в день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це питання до "перевертачів". Хоча, ну зараз погода дуже погана, може, треба і тисячу давати, щоб люди так спромоглися", – сказав на брифінгу Корнієнко.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua