НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

У Шотландії підтвердили перші випадки штаму "омікрон"

18:12 / 29 листопада 2021

Наразі виявлено 6 випадків штаму. Частина хворих не були в Африці та не подорожували взагалі. Ймовірно, що вони заразилися у рідних населених пунктах. Про це повідомляє BBC. Захворілі зараз на ізоляції. 

Міністр Нікола Стерджен заявила, що для хворих з "омікроном" введуть додаткове тестування. Зазначається, що 4 з 6 випадків виявили у Ланркширі й ще 2 в Глазго. 

Нині фахівці відстежують контакти хворих, щоб зрозуміти як вони заразилися. Контактних осіб просять ізолюватися на 10 днів. 

Міністр додала, що немає підстав стверджувати, що "омікрон" суттєво поширився в громадах. Вона закликала компанії максимально перейти на дистанційну роботу. 

Читайте також: Лондон скликає міністрів охорони здоров'я країн G7 через штам "омікрон"

Pfizer адаптує свою вакцину до штаму "омікрон", якщо він виявиться небезпечним, - Єврокомісія

МЗС Британії: москва хоче привести Мураєва до влади в Україні, сам політик це заперечив і кремль – теж

13:34 / 23 січня 2022

Після вторгнення кремль як потенційного кандидата розглядає колишнього проросійського народного депутата Євгена Мураєва. За даними МЗС Сполученого Королівства, російська розвідка підтримує контакти й з іншими українськими політиками-втікачами: Миколою Азаровим, Сергієм Арбузовим, Володимиром Сівковичем та Андрієм Клюєвим.

Оприлюднена сьогодні інформація проливає світло на масштаби російських дій, що спрямовані на підрив України, і дає можливість зрозуміти мислення Кремля», – сказала міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс.

Поінформоване джерело про діяльність американської та британської розвідок підтвердило, що США мають подібні докази, що й Великобританія щодо змови росії встановити лояльну владу в Україні повідомленні телеканалу CNN.

Міністерство закордонних справ московії звинуватило Велику Британію в ескалації ситуації довкола України після заяви.

Поширена МЗС Британії дезінформація є ще одним свідченням того, що саме країни НАТО на чолі з англосаксами займаються ескалацією напруженості довкола України», – ідеться в повідомленні російського МЗС в телеграмі.

 Євген Мураєв заперечив інформацію МЗС Великої Британії в інтерв’ю британському виданню The Telegraph.

У росії є інший кандидат, і вони навіть не приховують цього. Я патріот своєї країни", – заявив Мураєв.

Мураєв сказав, що наведена Лондоном інформація є абсурдною, оскільки він уже кілька років перебуває під санкціями росії.