НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Зеленський заявив про створення національного авіаперевізника

13:06 / 25 листопада 2021

Президент України Володимир Зеленський повідомив про створення національного українського авіаперевізника за участю європейської авіабудівної компанії Airbus. Про це він сказав під час участі у форумі "Велике будівництво: авіація і туризм", пише "Радіо Свобода".

У рамках програми "Велике будівництво" ми робимо новий потужний крок, це наш національний авіаперевізник. Створення, яке буде розпочато, можна сказати, офіційно вже сьогодні", – сказав Зеленський.

Він додав, що національний авіаперевізник має кілька робочих назв, одна з яких Ukrainian National Airlines.

Дуже символічно. Українські національні авіалінії – ЮНА. Як і наша держава з великою історією, але завжди енергійна і юна", – сказав Зеленський.

За його словами, Україна готова інвестувати у повітряний флот та веде переговори із західними колегами щодо створення сучасного авіахабу для модернізації пасажирських літаків у вантажні.

Зеленський також заявив про рішення збудувати два нові аеропорти на сході України та на Закарпатті, але не уточнив, де саме вони розташовуватимуться.

Білий дім: Байден дав зрозуміти, що США відповідатимуть потужними санкціями, якщо буде військова ескалація рф

20:22 / 7 грудня 2021

Президент Джозеф Байден провів захищений відеодзвінок із президентом росії владіміром путіним, щоб обговорити низку питань порядку денного США та росії. Президент Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів та європейських союзників з приводу ескалації збройних сил росії, які оточують Україну, і дав чітко зрозуміти, що США та союзники відповідатимуть потужними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації. Президент Байден підтвердив свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та закликав до деескалації та повернення до дипломатії. Два президенти доручили своїм командам продовжити перемовини, й США зроблять це у тісній координації з союзниками та партнерами, повідомляє пресслужба Білого дому.  

Читайте також: США вивчають варіанти евакуації своїх громадян з України – CNN

UMN: Байден та путін ведуть перемовини. Виникло напруження