НОВИНИ
Україна продовжила контракт з Pfizer: щорічно буде поставлятися 25 млн доз вакцини

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час брифінгу 23 листопада повідомив, що Україна продовжила контракт з фармацевтичною компанією Pfizer на постачання вакцини від коронавірусу.
Міністерство охорони здоров'я продовжило контракт з компанією Pfizer на поставку вакцини від COVID-19 на 2022-2023 роки з чіткими термінами поставок вакцин. Протягом цього часу Україна буде отримувати по 25 млн доз вакцин щорічно", - розповів глава МОЗ.
За словами міністра, вакцину використовуватимуть для додаткових щеплень при відповідних рекомендаціях Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.
За минулу добу 22 листопада, в Україні лабораторно підтвердили 12 729 випадків COVID-19.
Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.
Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua
Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork
Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua