НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Бурба: Єрмак сказав, що перенести затримання "вагнерівців" – вказівка Зеленського

22:23 / 19 листопада 2021

Ми з першим заступником (Русланом Баранецьким. - Ред.) прибули в Офіс доповісти зміни в обстановці по активному заходу. Ми до президента не попали. Було повідомлено, що до нас спустяться, і нас попросили зайти на другий поверх, в кабінет голови Офісу", - розповів колишній голова ГУР Міністерства оборони Василь Бурба в коментарі токшоу Свобода слова Савіка Шустера.

У цей час, за його словами, спецоперація вже виходила на фінальний етап.

Я отримав вказівку щодо перенесення фінального етапу. Я не просто отримав вказівку, я отримав відповідь, що це вказівка президента. Тобто, особа, яка була делегована, перед цим була присутня (Андрій Єрмак. - Ред.), повідомила, що це команда президента. ... Письмового наказу не було", - додав Бурба.

Сам Бурба не зміг приїхати на програму до Шустера, бо його викликали на допит до СБУ. Натомість він приїхав до студії у першій половині дня озвучив свою позицію щодо зриву спецоперації із затримання бойовиків ПВК "Вагнера".

Нагадаємо, розслідування опублікували 17 листопада 2021 року. Зокрема, там йдеться про те, що спецоперацію перенесли через домовленості про припинення вогню на Донбасі. Журналісти-розслідувачі посилаються на слова колишнього начальника Головного управління розвідки Василя Бурбу. Інформації від Офісу президента їм отримати не вдалося.  

Білий дім: Байден дав зрозуміти, що США відповідатимуть потужними санкціями, якщо буде військова ескалація рф

20:22 / 7 грудня 2021

Президент Джозеф Байден провів захищений відеодзвінок із президентом росії владіміром путіним, щоб обговорити низку питань порядку денного США та росії. Президент Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів та європейських союзників з приводу ескалації збройних сил росії, які оточують Україну, і дав чітко зрозуміти, що США та союзники відповідатимуть потужними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації. Президент Байден підтвердив свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та закликав до деескалації та повернення до дипломатії. Два президенти доручили своїм командам продовжити перемовини, й США зроблять це у тісній координації з союзниками та партнерами, повідомляє пресслужба Білого дому.  

Читайте також: США вивчають варіанти евакуації своїх громадян з України – CNN

UMN: Байден та путін ведуть перемовини. Виникло напруження