НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Нові санкції, стратегії та план оборони. Що було на засіданні РНБО?

20:42 / 15 жовтня 2021

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, на засіданні було ухвалено План оборони України.

Був затверджений вперше в історії сучасної України План оборони України. Це великий документ, над яким працювали майже два роки, який чітко дає відповіді на ті виклики, які сьогодні постали перед нашою країною", – пояснив Данілов.

Інших деталей щодо документу він не озвучив.

Також ухвалено Стратегію біобезпеки та біозахисту. Це пов'язано з поширенням ковіду та інших захворювань.

Розглядалася та була ухвалена Стратегія інформаційної безпеки, довкола якої були "палкі дискусії", зауважив секретар РНБО. Данілов розповів, що доповідав з цього приводу міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Ви знаєте, що ми знаходимось у складному стані, що стосується агресії російської федерації. І вона не тільки є на фронті,а є і на інформаційному фронті. Вони використовують ЗМІ для впливу на нашу країну, на наших людей. Така стратегія була розглянута й прийнята на засіданні РНБО", – зауважив Олексій Данілов.

РНБО запровадила санкції проти 237 осіб, які брали участь у підготовці виборів до російської Держдуми на окупованих територіях Донбасу та в Криму.

Крім того, запроваджено санкції до російської мережі магазинів MERE. Відтепер вона не може працювати в Україні. "Вони працюють в Криму, і саме тому потрапили під наші санкції", – сказав Данілов.

Білий дім: Байден дав зрозуміти, що США відповідатимуть потужними санкціями, якщо буде військова ескалація рф

20:22 / 7 грудня 2021

Президент Джозеф Байден провів захищений відеодзвінок із президентом росії владіміром путіним, щоб обговорити низку питань порядку денного США та росії. Президент Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів та європейських союзників з приводу ескалації збройних сил росії, які оточують Україну, і дав чітко зрозуміти, що США та союзники відповідатимуть потужними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації. Президент Байден підтвердив свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та закликав до деескалації та повернення до дипломатії. Два президенти доручили своїм командам продовжити перемовини, і США зроблять це у тісній координації з союзниками та партнерами, повідомляє пресслужба Білого дому.