НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Британія надасть Україні ракетне озброєння і військові кораблі – посол

11:48 / 15 жовтня 2021

Чотири напрями, які посилять спроможність нашого військового флоту, будуть реалізовані і найближчим часом буде оголошено про це... Я переконаний, що найближчим часом буде придбано два діючих кораблі, тобто їх не треба буде будувати, вони відразу увійдуть до складу Військово-морських сил, буде розпочата робота з будівництва двох військово-морських портів, буде розпочато будівництво кораблів меншого класу в Україні і Великій Британії", – сказав посол України у Великій Британії Вадим Пристайко в інтерв’ю телеканалу «Дом».

За його словами, перший військовий корабель для України побудують у Великій Британії, а потім технології передадуть українським верфям.

Посол уточнив, що перші кораблі, які британці передадуть Україні – це два тральщики, які допоможуть захистити узбережжя від мінної загрози.

Це «сучасні кораблі, які використовують британські ВМС», додав Пристайко.

І нарешті, що дуже важливо, ми отримаємо ракетну зброю, яка дозволить нам реально підсилити наші спроможності на морі, – сказав посол.

Білий дім: Байден дав зрозуміти, що США відповідатимуть потужними санкціями, якщо буде військова ескалація рф

20:22 / 7 грудня 2021

Президент Джозеф Байден провів захищений відеодзвінок із президентом росії владіміром путіним, щоб обговорити низку питань порядку денного США та росії. Президент Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів та європейських союзників з приводу ескалації збройних сил росії, які оточують Україну, і дав чітко зрозуміти, що США та союзники відповідатимуть потужними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації. Президент Байден підтвердив свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та закликав до деескалації та повернення до дипломатії. Два президенти доручили своїм командам продовжити перемовини, й США зроблять це у тісній координації з союзниками та партнерами, повідомляє пресслужба Білого дому.  

Читайте також: США вивчають варіанти евакуації своїх громадян з України – CNN

UMN: Байден та путін ведуть перемовини. Виникло напруження