НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Німеччина закликала Україну імплементувати "формулу" Штайнмаєра" в законодавство

22:16 / 22 липня 2021

Україна та росія мають повністю виконати свої зобов'язання, взяті на саміті лідерів "нормандської четвірки" в Парижі в 2019 року. Київ, зокрема, має імплементувати "формулу Штайнмаєра" у своє законодавство.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт МЗС Німеччини.

У німецькому МЗС зазначили, що рік тому були узгоджені додаткові заходи щодо зміцнення режиму припинення вогню на Донбасі, але на сьогодні активізувалися бойові дії та зростають втрати, в тому числі серед цивільного населення.

Перш за все, німецька сторона закликає росію бути більш конструктивною у вирішенні конфлікту – відкрити КПВВ на Донбасі, розмінувати територію і відвести важке озброєння.

Україна також повинна виконати свої зобов'язання, такі як перенесення так званої "формули Штайнмаєра" до українського законодавства", – зазначили в МЗС Німеччини.

Берлін наголошує, що місія ОБСЄ має отримати повний доступ до всієї території Донбасу. І зазначає, що разом з Францією Німеччина продовжить активно працювати над довгостроковим врегулюванням конфлікту, незамінною основою для якого залишаються мінські угоди.

В етері 16+ ексміністр закордонних справ Павло Клімкін назвав "формулу Штайнмаєра" маразматичною.

Я вважаю, що формула Штайнмаєра – це взагалі така штука, яка не має сенсу, це маразм. Якщо її не покласти всередину якось дорожньої карти – вона є ані зрадою, ані перемогою, вона є маразматична. Якщо ви кажете, що це за визначенням зрада… формула Штайнмаєра щонайменше обговорювалась на самітах “нормандського формату”. Вона ніколи не погоджувалась", – розровів Павло Клімкін у програмі 16+ на skrypin.ua.

Ця формула зводиться до проведення виборів на окупованих територіях згідно з українським законодавством та під наглядом Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Після проведення виборів – якщо ОБСЄ їх визнає вільними – Україна надає особливий режим місцевого самоврядування територіям, які нині становлять ОРДЛО. І Київ отримує контроль над кордоном. 

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua