НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Путін наказував допомогти Трампу перемогти на виборах 2016 року: ЗМІ опублікували секретні документи

19:33 / 15 липня 2021

The Guardian пише, що владімір путін погодив секретну спецоперацію на підтримку кандидата в президенти Дональда Трампа у 2016 році, аби мати вплив на американську політику, передає Українська правда.

Повідомляється, що ці документи були підписані особисто путіним на закритій нараді Ради безпеки 22 січня 2016 року, де зібралося вище керівництво країни, в тому числі прем'єр дмітрій мєдвєдєв, глава МЗС сєргєй лавров, міністр оборони рф сєргєй шойгу, а також глави зовнішньої розвідки, ФСБ і тд.

На нараді присутні погодилися, що Білий дім Трампа "допоможе забезпечити стратегічні цілі москви", а його обрання призведе до соціальних заворушень і ослаблення позицій американського президента і його адміністрації на переговорах. Також путін розраховував домінувати на будь-яких переговорах між США та росією, а також "зруйнувати переговорну позицію Білого дому і реалізувати сміливі зовнішньополітичні ініціативи".

З документа випливає, що Трампа характеризують як "психічно нестабільного, імпульсивного, неврівноваженого з комплексом неповноцінності", а також що він дотримується консервативних поглядів.

У тексті також згадується, що у кремля є компромати або потенційні компромати на Трампа після його попередніх неофіційних візитів до Москви.

Guardian пише, що також на нараді вирішили "всіма силами сприяти його обранню" на пост президента США і був підписаний міжвідомчий план з втручання в американські вибори, частиною якого був злам хакерами пошти Демократичної партії і публікація листів суперниці Трампа Хілларі Клінтон.

Також одним із завдань була "маніпуляція громадсько-політичною повісткою в США".

The Guardian повідомляє, що немає сумніву в тому, що ця нарада відбулася в січні 2016 року - про це свідчать фотографії, хоча і у пресрелізі повідомлялося, що йшлося про економіку Молдови.

Деякі документи не стосуються Трампа - в них мовиться, що санкції США після окупації московією Криму сприяли посиленню внутрішньої напруженості, а москва повинна вплинути на Штати і країни-сателіти, щоб ті скасували або пом'якшили санкції.

The Guardian показав документи експертам, і ті заявили, що вони схожі на справжні.

Прессекретар путіна назвав ці документи "бульварним чтивом", а Трамп відмовився від коментаря виданню.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua