НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Справа про "Харківські угоди": СБУ викликала на допит нардепів Бойка, Палицю, Борта і Ларіна

15:01 / 14 липня 2021

На сайті СБУ йдеться, що на допит викликали Юрія Бойка (ОПЗЖ), Віталія Борта (ОПЗЖ), Сергія Ларіна (ОПЗЖ), Ігоря Палицю (За майбутнє) та Дмитра Шпенова (позафракційний). Усі вони також були нардепами у 2010 році, коли Рада ратифікувала "Харківські угоди". Їх викликають на допит з 19 по 21 липня. 

Вказані громадяни України були викликані на допит у так званій справі "Харківських угод". Як діючі народні депутати України, вони викликались через Апарат ВРУ. Більше деталей розголошувати не можемо", – розповів речник СБУ Артем Дехтяренко в коментарі УП.

В етері 16+ на Skrypin.ua Ігор Палиця казав, що він особисто не голосував, а проголосувала його картка. 

Принципово мене в залі не було. Я був проти цього голосування. І в той момент у мене було два нюанси. Не тільки Харківські угоди... Перший раз коли проголосували у першому читанні "закон Ківалова-Колісніченка". І в мене тоді був великий скандал у фракції ("Наша Україна – народна самооборона", - ред.), тоді картка була в Мартиненка... Я тоді був у відпустці. Картка була в секретаріаті. Тому що це зараз індивідуальне голосування і всі намагаються голосувати індивідуально. Тоді картки роздавали, і хто був у залі - той натискав на кнопки... Моя картка голосувала в секторі "Батьківщини" тоді". І другий раз, коли голосувала картка, коли були "харківські угоди" - мене не було у залі, я не тис ніяких кнопок. Картка знову ж таки була в секретаріаті. Цього разу голосував дублікат, який був виписаний по команді Клюєва. Тоді ми розбиралися. Моя совість повністю чиста в цьому питанні", – розповідав Палиця.

У 2010 році тодішні президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмітрій Мєдвєдєв підписали у Харкові угоду, яка передбачала, що Україна фактично здає Крим в безстрокову оренду Чорноморському флоту рф, за що москва давала Києву знижку на газ.

Завтрашнє засідання РНБО відбудеться на Донеччині – Данілов

19:43 / 29 липня 2021

Про таке секретар РНБО Олексій Данілов заявив в етері "Україна 24". За його словами, розглядатимуть 8 питань. Серед них питання енергетичного сектору, питання медицини, питання води та інші.

Данілов зазначив, що подібна практика буде регулярною, аби залучати до засідань РНБО органи самоврядування.

Раніше президент Зеленський просив, аби на засіданні РНБО роглянули питання тарифів на світло. На його думку, влада має зробити все, аби ціни на електроенергію для громадян не піднімалися й назвав фейком інформацію про те що, з 1 серпня ціни на електроенергію будуть вищими.