НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Підсумки засідання РНБО: проти Фірташа та Фукса запроваджено санкції

18:56 / 18 червня 2021

Першим питанням було розглянуто доповідь віце-прем'єр-міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та затверджено Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу.

Друге питання розглядалося в таємному режимі. Йшлося про військово-технічне співробітництво. Доповідало МЗС України.

Третє питання стосувалося персональних санкцій. Зокрема, рішенням РНБО були застосовані санкції проти 4 юридичних та 6 фізосіб, які афільовані зі спецслужбами російської федерації.

Ці юридичні та фізичні ососи безпосередньо причетні до розробки компонентів вірусу Not Petya. Вони й здійснювали його адміністрування, модерацію, організовували кібератаки на об’єкти критичної інфраструктури нашої країни. Також було встановлено, що ці кіберзлочинці внесені до санкційного списку Сполучених Штатів й обвинувачуються правоохоронними органами США в рамках кримінального процесу зі здійснення кібератак відносно США", – розповів Данілов.

Четвертим питанням була доповідь голови Служби геології та надр України стосовно виконання указу президента від 19-го березня 2021 року.

Також сьогодні застосовано повний пакет санкцій відносно російського бізнесмена Павла Фукса та українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

Те, що стосується Фірташа – це його участь у титановому бізнесі. Ще є постачання сировини, і це відслідковано нашими спецслужбами, іде на військові підприємства росії. І ми не можемо допустити, щоб це продовжувалося... Те що стосується пана Фукса, санкції накладені за ситуацію з "Голден Дерік". Йдеться про ліцензії, які людина отримала за один день, вона (компанія - ред.) подала в суд на указ президента", – додав секретар РНБО Олексій Данілов.

Більше про це у відео.

Завтрашнє засідання РНБО відбудеться на Донеччині – Данілов

19:43 / 29 липня 2021

Про таке секретар РНБО Олексій Данілов заявив в етері "Україна 24". За його словами, розглядатимуть 8 питань. Серед них питання енергетичного сектору, питання медицини, питання води та інші.

Данілов зазначив, що подібна практика буде регулярною, аби залучати до засідань РНБО органи самоврядування.

Раніше президент Зеленський просив, аби на засіданні РНБО роглянули питання тарифів на світло. На його думку, влада має зробити все, аби ціни на електроенергію для громадян не піднімалися й назвав фейком інформацію про те що, з 1 серпня ціни на електроенергію будуть вищими.