НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

10 нардепів з нового об'єднання залишаються у фракції "Голос" – Бобровська пояснила для чого це все

12:20 / 16 червня 2021

Народний депутат фракції "Голос" Соломія Бобровська повідомила у коментарі UMN.UA, що нове об'єднання з десяти нардепів існуватиме у рамках фракції.

Для того, щоб відмежувати себе від дій керівництва фракції та дій керівництва партії. Тому що ми їх не підтримуємо і не узгоджуємо і діємо як окрема десятка, яка називається "Справедливість" у рамках фракції", – розповіла Соломія Бобровська.

На Facebook-сторінці політсили йдеться, що "законодавство прямо передбачає можливість депутата вийти з фракції. Тільки позафракційні депутати мають право створювати депутатські групи. Але створення груп в межах депутатської фракції прямо суперечить статтям 58-60 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України». Ми поважаємо колег в їхньому бажанні мати альтернативну точку зору, але вона не може суперечити і порушувати закон.

Крім того, ми глибоко переконані, що всі питання внутрішнього партійного життя будь-якої партії, в тому числі партії «Голос», мають вирішуватись відповідно до правил та процедур партії. Для цього існують органи управління, такі як з'їзд та Політична рада. Сьогодні Політична рада партії «Голос» розгляне заяву частини фракції «Голос» у Верховній Раді та дасть їй оцінку".

Соломія Бобровська прокоментувала цю реакцію UMN.UA:

Нема такого регламенту, нема такої позиції. Те що вони говорять – це фікція. Політрада не впливає на положення роботи фракції. І плюс до того, вже три місяці як фракцію ігнорує зібрати голова фракції Ярослав Железняк і ми йому на нашому сходжені десятки висловили недовіру", – розповіла Бобровська.

Читайте також: 10 нардепів "Голосу" відкололися в нове об'єднання й оголосили недовіру очільнику фракції

Завтрашнє засідання РНБО відбудеться на Донеччині – Данілов

19:43 / 29 липня 2021

Про таке секретар РНБО Олексій Данілов заявив в етері "Україна 24". За його словами, розглядатимуть 8 питань. Серед них питання енергетичного сектору, питання медицини, питання води та інші.

Данілов зазначив, що подібна практика буде регулярною, аби залучати до засідань РНБО органи самоврядування.

Раніше президент Зеленський просив, аби на засіданні РНБО роглянули питання тарифів на світло. На його думку, влада має зробити все, аби ціни на електроенергію для громадян не піднімалися й назвав фейком інформацію про те що, з 1 серпня ціни на електроенергію будуть вищими.