НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

"Наслідки для росії будуть": США назвали свої дії в разі нового нападу рф на Україну

11:18 / 7 травня 2021

Найголовніше, що можна зробити, і що ми робимо, — це впевнитися, що цього не станеться, що росія не ухвалить це дуже невдале рішення — вчинити новий акт агресії чи іншу необдуману дію щодо України. Саме тому ми висловилися дуже чітко, коли побачили цю концентрацію сил, саме тому ми тісно співпрацюємо з усіма нашими головними партнерами у світі - зокрема, НАТО і ЄС. Це питання — перебуває у фокусі нас усіх. Ми дали росії чітко зрозуміти, що ми стежимо за ситуацією дуже уважно. І якщо росія вчинить якісь дії – це не мине без наслідків", — сказав інтерв'ю Радіо Свобода державний секретар США Ентоні Блінкен.

Він наголосив, що США хотіли б мати стабільні й передбачувані відносини з росією, але нині все залежить від того, чи має таке бажання росія.

Як я вже сказав, ми налаштовані рішуче щодо того, що будуть наслідки, у різних сферах. Але скажу ще таке, це важливо: ми воліли б мати більш стабільні й передбачувані відносини з росією. Президент Байден ясно про це сказав президентові путіну. Але не менш важливо — і щодо цього ми теж були доволі конкретні - якщо росія продовжує робити необдумані, агресивні кроки чи то щодо України, чи щодо інших наших партнерів, ми відповімо. Не з метою ескалації, не тому, що нам потрібен конфлікт, а тому, що такі дії не можуть лишатися без відповіді, не можуть бути безкарними. Тож очевидно, що будуть наслідки", – сказав держсекретар.

Він наглосив, що, водночас, США тісно співпрацюють з партнерами в Україні, «щоб упевнитися, що вони мають усе необхідне для того, щоб захистити Україну, її територію і її народ».

Читайте також: 

Блінкен попередив Київ, що корупція - загроза для демократії

Блінкен: зміна керівництва "Нафтогазу" - це потенційна шкода міжнародному іміджу України 

Адміністрація Байдена підтримує вступ України в НАТО – Білий дім 

МЗС: США пообіцяли не домовлятися про Україну без України 

Замість Мендель: у ЗМІ назвали кандидатів на прессекретаря Зеленського

21:06 / 14 червня 2021

Нині серед претендентів на посаду прессекретаря прзидента Володимира Зеленського є чотири кандидата. Про таке РБК Україна пише з посианням на джерело в офісі президента. За його словами, серед них – речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко та ведучий телеканалу "Україна 24" Сергій Нікіфоров. Інші два прізвища поки не називаються.

Співрозмовник зазначив, що остаточне рішення щодо кандидатури прессекретаря Зеленського очікується найближчим часом.