НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Оптимізація "Укроборонпрому": звільнили Мустафу Найєма

14:59 / 29 квітня 2021

Загалом штат концерну буде оптимізовано на 10%. Про це повідомили на фейсбук-сторінці ДК "Укроборонпром". В повідомлені зазначається: 

Заступник Генерального директора з управління активами Mustafa Nayyem залишає ДК «Укроборонпром». З метою оптимізації організаційної структури Концерну посаду заступника Генерального директора з активів буде ліквідовано. У цілому штат Укроборонпрому буде оптимізовано на 10%. Концерн сьогодні демонструє хороші показники та позитивну динаміку. Це стало можливим завдяки титанічній праці усього колективу. Ми стабілізували виробництво, збільшили обсяги експорту, розширили ринки збуту, розпочали безпрецедентну трансформацію державної оборонки. Однак це лише частина непростого, але дуже важливого шляху.

Сам Мустафа Найєм зазначив, що для нього ця новина стала несподіваною. Про це він написав у своєму телеграм-каналі. 

Після чергової реорганізації мою посаду скоротили. Без пояснень. Не буду приховувати, для мене це рішення було несподіваним. Тим не менш, наша співпраця з Концерном на цьому завершується. З поваги до всієї команди цей пост буде моїм єдиним публічним коментаремз цього приводу.

З повідомлення Мустафи Найєма в телеграм-каналі

Також Найєм написав про те, що прийшов в "Укроборонпром" вибудовувати адвокацію та взаємодію з органами державної влади. А згодом почав займатися активами та копроративними правами. 

Наша команда підійшла до етапа корпоратизації компанії ближче, ніж будь-хто до нас. Ми завершили інвентаризацію всього майна, майже на третину збільшили надходження від продажу непрофільних активів, в три рази скоротили строки розгляду заявок на операції з майном, передали до Фонду держмайна сімнадцять підприємств, які втратили значення до оборонки

З повідомлення Мустафи Найєма в телеграм-каналі

Нагадаємо, Мустафа Найєм був призначений заступником директора "Укроборонпрому" у 2019 році. У грудні 2020 року було підписано наказ про корпоратизацію Концерну. 

Генеральний директор ДК "Укрооронпром" Юрій Гусєв, коментуючи реформу пояснюва, що передбачається створення холдингів, і які увійдуть підприємства, що наразі перебувають у структурі Укроборонпрому та будуть корпоратизовані. Для того, щоб відповідні зміни відбулися Верховна рада має ухвалити закопроект №3822 "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності". Крім того, законодавство унормує процес залучення нових технологій та іноземних інвестицій, а також дозволить створювати спільні підприєства зі стратегічними партнерами України. Наразі документ ухвалено у першому читанні.

Ізраїльські військові розбомбили третю з найвищих споруд у секторі Газа, вежу Аль Шорук

23:39 / 12 травня 2021

Я добре знаю цю будівлю, бо в ній розташовані офіси провідних місцевих та іноземних медіа. ЦАХАЛ (Сили оборони Ізраїлю) попередили охорону Аль Шорук про те, що споруду буде знищено, і нанесли кілька ударів в якості попередження. Тобто, дали час на те, щоби з Аль Шорук встигли вивести людей. Такі попереджувальні удари в Газі називають «тук-тук у стелю», їх завдають ракетами без боєзарядів. А потім бомблять по-справжньому. Чи залишився хтось у вежі, перевіряємо", – передає журналіст Андрій Цаплієнко у Телеграм.

Преслужба Армії оборони Ізраїлю повідомляє, що в цьому будинку базувалися служби військової розвідки ХАМАС та інфраструктура для передачі тактико-військової інформації.