НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Байден 100 днів на посаді. Президент США відзвітував й окреслив пріоритети

11:22 / 29 квітня 2021

Президент США Джозеф Байден виступив із першим на посаді зверненням до обох палат Конгресу за підсумками 100 днів роботи в Білому домі. Його промова тривала майже півтори години й стосувалася пандемії, економіки, протистояння росії та реформам.

Джо Байден заявив про те, що, через сто днів після його приходу до влади, новій адміністрації вдалося відновити віру в демократію і почати процес відновлення економіки, яка постраждала від пандемії COVID-19. Байден сказав про це, виступаючи в середу на спільному засіданні обох палат Конгресу.

За словами Байдена, за перші сто днів його президентства американці отримали понад 220 мільйонів доз вакцини проти COVID-19.

Байден окреслив пріоритети своєї адміністрації до кінця першого року свого перебування на посаді й представив звіт про вже виконану ним роботу.

"Тепер, всього через сто днів я можу доповісти нації, що Америка знову стає на ноги, перетворюючи небезпеки в нові можливості, обертаючи кризу в перспективи, невдачі - в нашу силу".

Економіка й робочі місця в США

Він також зазначив, що не збільшуватиме податків для людей, які заробляють менш як 400 тисяч доларів у рік, а також запропонував "План робочих місць Америки", який допоможе мільйонам людей повернутись до роботи та своїх кар’єр.

За словами Байдена, за перші сто днів його президентства в економіці було створено понад 1,3 мільйона робочих місць - це рекордні показники.

За оцінкою Міжнародного валютного фонду, в цьому році наша економіка виросте більш ніж на 6%. Це будуть найвищі темпи економічного зростання в цій країні майже за чотири десятиліття. Америка рухається вперед, і ми не можемо зупинятися. Ми змагаємося з Китаєм та іншими країнами. Ми повинні зробити більше, ніж просто відновитися. Ми повинні відновити нашу країну так, що вона буде ще краще, ніж в минулому,

наголосив Байден.

За словами президента США, новий пакет інвестицій у створенні інфраструктури та робочих місць обійдеться в суму близько 4 трильйонів доларів, що приблизно дорівнює річному федеральному бюджету США. "Це унікальні інвестиції, життєво важливі для майбутнього Америки", - сказав Байден.

Президент також пообіцяв здійснити реформу поліції "в ім’я Джорджа Флойда, яку вже ухвалили в Палаті представників".

Ядерні програми

Що стосується Ірану та Північної Кореї: ядерні програми представляють серйозну загрозу безпеці Америки та світовій безпеці. Ми будемо тісно співпрацювати з нашими союзниками для вирішення загроз, які представляють обидві ці країни за допомогою дипломатії та стримування.

Відносини США з Китаєм та росією

Президент США зазначив, що запропоновані ним інвестиції також відіграють на руку зовнішній політиці США, яка «приносить користь середньому класу». За його словами, всі країни, включаючи Китай, в світовій економіці повинні грати за одними й тими ж правилами. «Ми всі створені рівними. Ми не можемо піти від цього принципу», - зауважив Джо Байден.

Що стосується росії. Я дуже ясно дав зрозуміти президенту путіну, що, хоча ми не прагнемо до ескалації, їх дії матимуть наслідки. Я прямо і пропорційно відреагував на втручання росії в наші вибори і кібератаки на наш уряд та бізнес. Але ми також можемо співпрацювати, коли це в наших спільних інтересах, як ми вчинили при продовженні договору СНО-3 з ядерних озброєнь, і як ми працюємо над вирішенням кліматичної кризи,

заявив Байден.

Джо Байден закінчив свій виступ словами:

Зі світлом та надією ми викликали нову силу та нову рішучість, щоб скерувати нас до перемоги у змаганні за 21 століття. На нашому шляху до більш досконалого союзу - заможнішого і справедливішого. Як один народ, одна країна, одна Америка. Ставки проти Америки ніколи не були хорошими. І вони все ще такими не є,

підсумував Байден.

Ізраїльські військові розбомбили третю з найвищих споруд у секторі Газа, вежу Аль Шорук

23:39 / 12 травня 2021

Я добре знаю цю будівлю, бо в ній розташовані офіси провідних місцевих та іноземних медіа. ЦАХАЛ (Сили оборони Ізраїлю) попередили охорону Аль Шорук про те, що споруду буде знищено, і нанесли кілька ударів в якості попередження. Тобто, дали час на те, щоби з Аль Шорук встигли вивести людей. Такі попереджувальні удари в Газі називають «тук-тук у стелю», їх завдають ракетами без боєзарядів. А потім бомблять по-справжньому. Чи залишився хтось у вежі, перевіряємо", – передає журналіст Андрій Цаплієнко у Телеграм.

Преслужба Армії оборони Ізраїлю повідомляє, що в цьому будинку базувалися служби військової розвідки ХАМАС та інфраструктура для передачі тактико-військової інформації.