НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

UMN 15:00 Зеленський хоче у Ватикан, а Україна в рейтингу "недружніх" країн для рф

14:56 / 28 квітня 2021

Зеленський назвав ідеальне місце для зустрічі з путіним. На його думку, це може бути Ватикан. Про це він сказав в інтерв'ю італійській газеті La Repubblica.

Ватикан – справді ідеальне місце для діалогу про мир. Святий Престол – це ж глобальний моральний авторитет, який завжди ефективно виконує роль посередника, оскільки є неупередженим і викликає довіру всіх учасників конфлікту. Саме з цієї причини до Апостольської столиці часто в історії зверталися задля вирішення конфліктів між державами та розбудови мирного майбуття.

Володимир Зеленський, Президент України 

А на росії тим часом оголосили список "недружніх країн", поки що тільки по телевізору. Україна в ньому звісно є, а також США, Литва, Латвія, Естонія, Грузія, Польща, Чехія та Великобританія.

Офіційний список ще формується. Про це повідомив міністр закордонних справ рф сєргєй лавров. Він зазначив, що цей перелік може поповнюватися і буде ґрунтуватися на системній аналітичній роботі.

У Києві послаблюють карантин

У КМДА повідомили, що з 1 травня послаблюють карантинні заходи, а з 5 травня буде відновлено навчальний процес. 

Загалом в Україні впродовж останнього тижня фіксують уповільнення динаміки поширення короновірусу. Про це йдеться в огляді епідеміологічної ситуації за 21-27 квітня, який підготувала робоча група з математичного моделювання проблем пов'язаних з епідемією Інституту проблем математичних машин і систем НАН України. 

За даними науковців, зменшується кількість нових випадків та показники госпіталізації та летальності. 

За тиждень 21–27.04.2021 р. стабільно зменшується кількість нових виявлень на день зі швидкістю близько 260 випадків на добу, або 14% за тиждень. Почалося також зменшення кількості нових летальних випадків, але зі значно меншим відносним темпом спадання. Ймовірно, пройдено пік летальних випадків, приведених до дат подій . Відносно повільні темпи зменшення смертності також спостерігаються у країнах Східної Європи з динамікою, схожою на українську (це Польща, Румунія, Угорщина, Болгарія).

йдеться у досліджені

Партія "Голос" повідомляє, що підписи для оголошення позачергової сесії парламенту вже зібрані, а отже депутати ініціюватимуть розгляд постанови про звільнення міністра охорони здоров'я Максима Степанова. 

Верховна Рада схвалила зміни до земельного кодексу

248 народних депутатів проголосували за законопроект, який має унормувати роботу ринку землі. Депутати взялися за розгляд документа ще 16 березня і весь цей час розглядали понад три тисячі поправок. Основними ініціаторами правок були нардепи від "Батьківщини" та "ОПЗЖ". 

Що саме треба змінити для нормальної роботи ринку землі ми розбирали в ефірі UMN з лобістом земельної реформи Олексієм Мушаком.

Ізраїльські військові розбомбили третю з найвищих споруд у секторі Газа, вежу Аль Шорук

23:39 / 12 травня 2021

Я добре знаю цю будівлю, бо в ній розташовані офіси провідних місцевих та іноземних медіа. ЦАХАЛ (Сили оборони Ізраїлю) попередили охорону Аль Шорук про те, що споруду буде знищено, і нанесли кілька ударів в якості попередження. Тобто, дали час на те, щоби з Аль Шорук встигли вивести людей. Такі попереджувальні удари в Газі називають «тук-тук у стелю», їх завдають ракетами без боєзарядів. А потім бомблять по-справжньому. Чи залишився хтось у вежі, перевіряємо", – передає журналіст Андрій Цаплієнко у Телеграм.

Преслужба Армії оборони Ізраїлю повідомляє, що в цьому будинку базувалися служби військової розвідки ХАМАС та інфраструктура для передачі тактико-військової інформації.