НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

США готуються розширити санкції проти "Північного потоку - 2"

11:46 / 8 квітня 2021

Міністерство юстиції США підготувало два пакети санкцій проти газопроводу "Північний потік - 2", який будує росія у Балтійському морі. У розширений пакет санкцій включені швейцарська компанія Nord Stream 2 AG, яка управляє газопроводом, а також її керівник Маттіас Варніг, пише видання Politico з посиланням на свої джерела.

Американські конгресмени нібито в травні повинні розглянути пакети з обмеженнями. Ухвалювати остаточне рішення з цього питання буде президент Джо Байден, уточнює видання.

Крім того, у статті йдеться, що адміністрація США веде переговори про призначення спеціального посланника з припинення будівництва газогону, і на цю посаду нібито розглядається Амос Хохштейн, який раніше працював у наглядовій раді "Нафтогазу". Хохштейн до цього був спеціальним посланником Державного департаменту США з міжнародних енергетичних питань і довіреною особою Джо Байдена, коли той був віце-президентом.

Водночас деякі офіційні особи нібито побоюються, що призначення посланника в дійсності може бути контрпродуктивним і ще більше відкладуть санкції проти газопроводу.

Поки незрозуміло, якими можуть стати конкретні повноваження цього посланника, однак на початковому рівні йдеться нібито про ведення делікатних переговорів про те, як перешкодити будівництву трубопроводу, щоб Вашингтон при цьому не зіпсував відносини з Берліном – своїм союзником.

19 січня США ввели санкції проти трубоукладача, який будує "Північний потік-2", трубоукладача "Фортуна" і його власника "КВТ Рус". В рамках проекту "Північний потік-2" росіяни планують прокласти по дну Балтійського моря трубопровід для доставки російського газу в Європу. Потужність газопроводу - 55 млрд кубометрів газу на рік.

Ізраїльські військові розбомбили третю з найвищих споруд у секторі Газа, вежу Аль Шорук

23:39 / 12 травня 2021

Я добре знаю цю будівлю, бо в ній розташовані офіси провідних місцевих та іноземних медіа. ЦАХАЛ (Сили оборони Ізраїлю) попередили охорону Аль Шорук про те, що споруду буде знищено, і нанесли кілька ударів в якості попередження. Тобто, дали час на те, щоби з Аль Шорук встигли вивести людей. Такі попереджувальні удари в Газі називають «тук-тук у стелю», їх завдають ракетами без боєзарядів. А потім бомблять по-справжньому. Чи залишився хтось у вежі, перевіряємо", – передає журналіст Андрій Цаплієнко у Телеграм.

Преслужба Армії оборони Ізраїлю повідомляє, що в цьому будинку базувалися служби військової розвідки ХАМАС та інфраструктура для передачі тактико-військової інформації.