НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Зеленський доручив розробити Національний план вакцинації

18:00 / 4 квітня 2021

В указі Зеленського йдеться, що президент контролюватиме виконання відповідного рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом. 

Ураховуючи складну епідемічну ситуацію у зв'язку з поширенням в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, яка набула надзвичайно загрозливого характеру для життя і здоров'я населення, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

Кабінету Міністрів України:

1) у семиденний строк забезпечити розроблення та затвердження Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням найкращого міжнародного досвіду (далі – План), передбачивши, зокрема, встановлення мінімально необхідної щомісячної кількості щеплень, визначення джерел та строків поставки вакцин для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), визначення осіб, відповідальних за реалізацію Плану, кінцевою метою якого є охоплення щепленням більшості дорослого населення України не пізніше грудня 2021 року для формування колективного імунітету до гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

2) сприяти проведенню переговорів з виробниками вакцин для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), а також щодо залучення міжнародної технічної допомоги для реалізації кампанії з вакцинації в Україні з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Міністерству охорони здоров'я України:

1) вжити невідкладних дієвих заходів щодо поставки в Україну в максимально стислі строки необхідної кількості вакцин для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19) та забезпечення доступу населення до вакцинації з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

2) забезпечити проведення ефективної інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо вакцинації населення з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

3) інформувати щотижня Президента України та Апарат Ради національної безпеки і оборони України про ситуацію щодо проведення вакцинації населення з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Міністерству закордонних справ України вжити невідкладних заходів, спрямованих на підвищення ефективності співпраці з іноземними державами і міжнародними організаціями, щодо поставки в Україну вакцин для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19).


Держсекретар США обговорив з генсеком НАТО російські війська біля кордону України

21:00 / 12 квітня 2021

Державний секретар Антоні Дж. Блінкен розмовляв сьогодні з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом перед його поїздкою до Брюсселя, Бельгія. Секретар Блінкен та генеральний секретар Столтенберг обговорили низку питань, включаючи негайну необхідність припинення росією агресивного військового накопичення вздовж кордонів України та окупованого Криму

йдеться у повідомленні пресслужби Держдепу США

Як повідомляє UMN.UA з посиланням на Держдеп США, Блінкен та Столтенберг також обговорили перспективи просування миру в Афганістані, а також плани майбутнього Саміту НАТО.