НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Юрчишин готовий вийти з партії “Голос”. Водночас каже, що залишити політсилу має голова партії Рудик

20:59 / 30 березня 2021

Відповідаючи на питання головної редакторки “Слово і Діло” Катерини Пітєніної, чи ставиться ультиматум, щоб Кіра Рудик та нардеп Ярослав Железняк пішли з партії “Голос", нардеп Ярослав Юрчишин відповів: “Я думаю це було б правильно”.

Але вирішувати має з’їзд (партії “Голос”, - ред.). Тобто, я не в ситуації, коли можу ставити ультиматум. Це мають визначати партійці. Мені буде важко працювати в партії, де є Рудик та Железняк на керівних посадах і в принципі, де вони є… Ми на з’їзді наполягатимемо(щоб Рудик та Железняк вийшли з партії, - ред.), якщо з’їзд вирішить, що їм кращий той формат керівництва, який зараз є, то ми вийдемо. Що ми будемо тоді робити? Ми про це ще не говорили, й насправді зараз всі працюють над тим, щоби зберегти те позиціювання “Голосу”, яке ми створювали та в яке ми приходили,

розповів у програмі 16+ на skrypin.ua нароодний депутат "Голосу" Ярослав Юрчишин.

На уточнююче питання Катерини Пітєніної, чи вийде він у такому випаду із парламентської фракції “Голос”, Юрчишин відповів, що “виходити з фракції у зв’язку з виходом з партії нема потреби й цього не вимагає законодавство”.

Крім того, він розповів, що бачить на посаді голови парті Сергія Рахманіна, Юлію Клименко чи когось з очільників регіональних осередків "Голосу".

Раніше деякі народні депутати фракції "Голос" оприлюднили спільну заяву, в якій закликають ініціювати проведення з’їзду партії, щоб обрати нове керівництво та змінити статут. Підписали заяву 10 нардепів – Соломія Бобровська, Роман Лозинський, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Ярослав Юрчишин, Галина Васильченко, Андрій Шараскін, Наталя Піпа, Юлія Клименко.

Нагадаєм, гардеп "Голосу" Ярослав Юрчишин до цього розповів у своєму відео на Facebook, що крім нього керівництво партії попередило про можливе виключення зі складу політсили ще шістьох нардепів фракції. Він уточнив, що це відбувається через голосування в Раді щодо закону про новий порядок призначення голів НАБУ та ДБР.

Етер 16+ на Skrypin.ua

Екснардепа Семенченка знову відправили в СІЗО

18:04 / 26 липня 2021

Суддя Солом'янського райсуду Києва задовольнив клопотання про заміну запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою на 60 днів.

Екснардепа Семена Семенченка взяли під варту в залі суду. Він назвав це рішення незаконним. Його захист готується до апеляції. 

24 березня в СБУ заявили про викриття в Україні воєнізованого збройного формування, до складу якого входило понад 150 осіб.

Пізніше звинуватили у створенні «ПВК» Семенченка та "агента НАБУ" Євгенія Шевченка. Як заявили в СБУ, вони організували фактично приватну військову компанію, які заборонені в Україні.

26 березня Семенченка заарештували без можливості внесення застави. Тоді Шевченко вийшов із СІЗО під заставу в 5 млн грн.

14 липня той же Солом'янський райсуд Києва змінив Семенченку запобіжний захід із триманя під вартою на домашній арешт.

Крім того, 14 травня Служба безпеки України повідомила, що розкрила вчинення терористичного акту, а саме обстрілу медведчуківського каналу "112 Україна". Підозру в теракті висунули Семенченку.