НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

UMN 16:30 Карантин по-українськи: межу у 5 тисяч подолано. Що далі?

16:20 / 8 жовтня 2020

Міністрество охорони здоров'я України повідомило, що в Україні зафіксовано 5 397 нових випадків коронавірусної хвороби. 

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на щоденному брифінгу зазначив, що "локдауну" не буде, але місцевим органам влади треба посилити заходи безпеки. 

Я буду зараз радитися з фахівцями, яким чином нам з одного боку не зупинити економіку... Я прекрасно розумію, в яких умовах ми живемо. Нам потрібно, щоб працювала економіка, люди ходили на роботу, але нам потрібно знайти баланс, який ми просто будемо виконувати - своєрідна домовленість між усіма, щоб нам, нашим близьким - завжди могла бути надана медична допомога.

Максим Степанов, міністр охорони здоров'я України 

Нагадаємо, в понеділок, 5 жовтня, Максим Степанов зазначив, що цього тижня Україна може подолати позначку у 5 тисяч випадків. Також підкреслив, що ситуація напружена, але не критична. Станом на 8 жовтня в лікарнях перебуває 20 тисяч пацієнтів, у понеділок цей показних сягав 16 тисяч. Міністр Степанов зазначив, що всього для хворих на коронавірусну хворобу в Україні підготовлено 37 тисяч лікарняних ліжок. Максимальна межа – 50 тисяч. 

Керівник управління Державної санітарно-епідеміологічної служби Києва Олег Рубан повідомив, що Київ може знову потрапити до "помаранчової" зони, пише "РБК-Україна". Він зазначив, що в столиці є велика проблема з ліжкомісцями.

Сьогодні комісія розглядатиме питання про зміну кольору за показниками. Місто Київ потрапляє до помаранчевої зони. Велика проблема сьогодні з ліжкомісцями, бо заповненість сьогодні майже на 75-70%.

Олег Рубан, керівник управління Державної санітарно-епідеміологічної служби Києва

Карантинне зонування має переглянути Комісія з ТЕБ та НС 8 жовтня.

Наразі відомо, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка перейшов на дистанційне навчання. 

А тим часом Тернопільська міськрада позивається до КМУ щодо утворення карантинних зон, про це повідомляє пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва. Перед цим до суду зверталася міська рада Івано-Франківська. 

Поліція затримала водія, який в’їхав у натовп людей на Хрещатику

18:54 / 30 жовтня 2020

Сам водій після затримання дав свідчення, що втратив свідомість і втратив контроль над управлінням автомобілем. У нього беруться проби крові і сечі для перевірки факту, чи не перебував він під дією наркотичних або лікарських препаратів. Драгер на місці трагедії не показав наявність алкоголю в крові. Але більш точні результати дасть аналіз.

Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ

Геращенко уточнив, що крім двох загиблих, четверо людей отримали травми.

Слідчими поліції Києва буде пред'явлено підозру за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу – порушення правил дорожнього руху, яке спричинило за собою загибель двох і більше осіб.

Правила дорожнього руху України чітко вказують: «Забороняється керувати транспортним засоби у хворобливому стані, у стані втоми, а також перебуваючи під впливом лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції та увагу», додав Геращенко.