НОВИНИ
Ратифікація "Харківських угод": Кого з діючих нардепів перевірятиме СБУ

Рада національної безпеки та оборони доручила СБУ вивчити обставини ратифікації «Харківських угод». Ці угоди 27 квітня 2010 року підтримали 236 нардепів. Нижче наводимо список діючих нардепів.
Віталій Борт - №28 у списку партії «Опозиційна платформа — За життя». За даними «Української правди» Віталій Борт, будучи офіційно безробітним та торговим агентом став співвласником кількох бізнес-структур, які пов'язані з державною корпорацією «Надра України». На думку журналістів, Борт мав зв'язки з тодішнім міністром охорони навколишнього природного середовища Василем Джарти, якому тоді безпосередньо підпорядковувався державний концерн «Надра України». Також, за інформацією «Української правди» у 2006 році Борт був причетний до привласненням приміщення національної акціонерної компанії «Надра України»
Сергій Ларін - народний депутат ОПЗЖ. За інформацією громадського руху «Чесно», який посилається на журналістів сайту «Наші гроші», Ларін може бути причетний до державних закупівель із завищеними цінами. Зокрема коли він очолював Кіровоградську ОДА послуги з оренди автомобілів для ОДА були на 25 % вищими, ніж до нього і після нього. Як стверджують активісти «Чесно» та журналісти Bihus.Info, нардеп фігурує у фінансуванні партії ОПЗЖ через фіктивні фірми.
Вадим Столар - ОПЗЖ. Як повідомляє Українська парвда, колишній «смотрящий» за Києвом Столар контролює 4 компанії з будівництва житла.
Андрій Деркач - позафракційний. У США його назвали російським агентом й запровадили санкції за втручання в американські вибори.
Шпенов Дмитро - позафракційний.
Ігор Палиця, народний депутат групи "За майбутнє", яку пов'язують з Ігорем Коломойським. Проти нього, нагадаємо, США наклали санкції. Він та члени його сім'ї тепер не можуть в'їжджати в країну.
Так звані Харківські угоди підписали Україна та росія у 2010 році після перемоги на президентських виборах Януковича. Ним продовжили перебування російських військових Чорноморсього флоту до 2042 року. Натомість Україна отримала знижку на газ. До цього російський флот мав залишити український Крим у 2017 році.
27 квітня 2010 року Верховна Рада 236 голосами ратифікувала ці угоди. За таке рішення проголосували фракції у повному складі "Партія регіонів" (160 "за" та один відсутній"), "Блок Юлії Тимошенко" (9 "за"), "Наша Україна – Народна Самооборона" (7 "за"), "Комуністична партія" у повному складі (27 "за"), "Блок Литвина" у повному складі (20 "за"), 13 позафракційних.
Нижче публікуємо повний список нардепів, які підтримали ратифікацію "Харківських угод".










Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.
Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua
Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork
Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua