НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Рада вимагає звіту Степанова щодо вакцинації та протидії третій хвилі пандемії

15:02 / 1 березня 2021

Ситуація в Україні виглядає дуже загрозливою. Мізерні темпи вакцинації, яка розпочалася зі значним запізненням, – не зупинять третю хвилю. Там, де країни роблять десятки і сотні тисяч щеплень щодня, без вихідних, практично цілодобово, – МОЗ звітує про 90 щеплень цієї суботи. Щеплено трохи більше 3000 громадян

Олена Кондратюк, заступниця Голови Верховної Ради України

На переконання Олени Кондратюк, такий стан речей свідчить про провал підготовки медичної системи до кампанії з вакцинації, про недовіру, навіть серед медиків, до тієї вакцини, яку Міністр охорони здоров’я привіз з Індії, і рештою, про провал комунікаційної кампанії з цього приводу. На думку Кондратюк, міністр охорони здоров’я Максим Степанов має пояснити, яку саме вакцину він привіз, скільки вона коштує, чи закуповувалася вона напряму, або через посередників. Також міністр повинен озвучити, яка доведена ефективність вакцини у відсотках, щоб зняти всі питання. 

Нагадаємо, сьогодні Максим Степанов зробив щеплення у прямому ефірі. 

Британські журналісти показали військовий табір московитів поблизу кордону з Україною

22:22 / 12 квітня 2021
Ілюстративне фото: novynarnia.com

Дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) виявила неподалік від кордону з Україною, а саме – у Воронезькій області (РФ), польовий табір російських військ. Війська зосереджені поблизу Харківської та Луганської областей. Про це йдеться у матеріалі CIT, пише 5.ua.

Як зазначають розслідувачі, вони вивчили відео в соцмережах про перекидання військ і виявили, що часто техніка прибуває до Воронезької області.

Так, війська концентруються в польовому таборі на південь від Воронежу, що приблизно у 250 км від кордону з Харківською та підконтрольною Україні Луганською областями. Також, імовірно, війська зосереджуються неподалік від Острогожська, що в 150 км від кордону з Україною.

Значна частина техніки приписана до Центрального військового округу, що не межує з Україною, і щоб дістатися Воронежу, техніка подолала сотні і тисячі кілометрів. CIT встановила, що військові ешелони розвантажуються на станціях "Маслівка" та "Трисвятська" в районі Воронежу.

На відео і фото місцевих розслідувачі помітили, що в області встановили наметове містечко, там є польовий госпіталь зі знаками медичної служби і кухня. Як вважають у CIT, це є ознаками того, що там буде одне з місць, куди стягуватимуть війська.

Польовий госпіталь московських військ. Фото: CITeam.org
Фото: CITeam.org
Фото: CITeam.org

Крім того, журналіст Крістіан Тріберт з NYT опублікував знімки з супутників, на яких видно військову техніку в Воронезькій області.

Як повідомляла UMN,  з'явилися нові дані української розвідки: росія продовжує стягувати війська до кордону з Україною та на тимчасово окуповані рф українські території. 

Також у Головному управлінні розвідки (ГУР) не виключають спробу просування російських окупаційних військ углиб території України.