НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

"Цариця ночі". В Англії вперше розквітла рідкісна квітка

20:27 / 22 лютого 2021
Фото: PA MEDIA

Тисячі людей по всьому світу спостерігали за тим, як в ботанічному саду Кембриджського університету розпускалася унікальна квітка селеніцереус, яка квітне лише одну ніч, передає BBC-Україна. Співробітники ботанічного саду кажуть, що кактус, батьківщина якого - за тисячі кілометрів звідси, зацвів у Британії вперше. Селеніцереус (Selenicereus wittii), "місячний кактус" або "цариця ночі", як його ще називають, - рідкісний незвичайний кактус з довгастими плоскими стеблами, що обвивають дерева.

Працівник ботсаду запилює "Царицю ночі". Фото: PA MEDIA

Персонал оранжереї, який перебував біля кактуса, зміг насолодитися неповторним ароматом квітки. Щоправда, тривало це недовго: спочатку "Цариця ночі" пахла нотками жимолості і гарденії, але зранку аромат різко змінився, і став тхнути громадським туалетом.

"Небезпечна лінія кремля": МЗС України відреагувало на погрози рф

19:44 / 4 березня 2021
Фото: УНІАН

Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяву речника кремля пєскова про наближення Києва до "небезпечної лінії" в конфлікті на Донбасі. Про це йдеться в коментарі прессекретаря МЗС Олега Ніколенка для РБК-Україна.

Росія має нарешті припинити перекладати відповідальність на інших і почати виконувати взяті на себе мирні зобов’язання. Риторика про наближення до "небезпечної лінії" лягає в логіку війни, від якої досі не можуть відмовитися в кремлі.

Олег Ніколенко, прессекретар МЗС України

У міністерстві зазначили, що росія повинна дати вказівку підконтрольним бойовикам дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі.

Не Німеччину і Францію потрібно закликати використати свій вплив, а дати вказівку контрольованим москвою збройним формуванням дотримуватися режиму припинення вогню, розблокувати діяльність ТКГ та фіналізувати довгоочікувані рішення для поліпшення життя мешканців по обидві лінії розмежування.

Олег Ніколенко, прессекретар МЗС України

Представник МЗС додав, що Україна максимально налаштована на досягнення прогресу у врегулюванні на Донбасі, проте МЗС "не бачить готовності росії до конструктиву".