НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

UMN 16:00 Українці не готові вакцинуватися, Тупицького не пускають на роботу, останні години Трампа

15:57 / 20 січня 2021

Вакцинація для українців

Українці все менше цікавляться новинами про коронавірус. Про це йдеться в останньому дослідженні соціодогічної групи "Рейтинг". Також більше половини не готові вакцинуватися, навіть якщо щеплення буде безкоштовним. 

Голову Конституційного суду не пускають на роботу

Голову Конституційного суду не пустили на роботу, бо він відсторонений від посади судді Констиуційного суду указом президента. Олександр Тупицький викликав поліцію і написав заяву про те, що йому не дають виконувати обов'язки голови суду. 

У ДБР зазначили, що не зважаючи на те, що Олександру Тупицькому було вручено підозру, він продовжує ходити на роботу та використовує секретаріат КСУ для впливу на слідство. 

На сайті КСУ повідомили, що жодної заборони відвідувати суд в указі президента немає.

Виходячи із змісту указу президента України «Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України» № 607/2020 Тупицький О.М. відсторонений від посади судді Конституційного Суду України строком на два місяці. Таке відсторонення не позбавляє його статусу судді Конституційного Суду України і його Голови. Текст згаданого Указу не містить жодних вказівок чи заборон щодо допуску судді Конституційного Суду України Тупицького О.М. у будівлю Конституційного Суду України.

Повідомлення на сайті КСУ

Скічко - голова Черкаської ОДА

Остаточне рішення щодо призначення депутата "Слуги народу" Олександра Скічка на посаду очільника Черкаської області ухвалить президент Володимир Зеленський. Наразі призначення погоджено Кабміном. 

Останні години Трампа

Дональд Трамп залишив Білий дім. За лічені години відбудеться церемонія інавгурації обраного президента Джо Байдена та віцепрезидента Каміли Харіс. 

Речниця МЗС РФ закликала Штати "не гратися з вогнем" через санкції

22:36 / 2 березня 2021

Розрахунки нав'язати щось росії шляхом санкцій чи іншого пресингу провалювалися в минулому, проваляться і тепер. Якщо США не готові до рівноправного діалогу на розумних засадах, це їхній вибір. Закликаємо колег не гратися з вогнем.

Марія Захарова, прессекретарка російського МЗС

Введення санкцій з боку США речниця російського міністерства назвала "торжеством абсурду". Захарова заявила, що росія вважає введення санкцій втручанням у внутрішні справи. "Реагувати будемо, виходячи з принципу взаємності, не обов'язково симетрично", – зауважила Захрова.