НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

Держсекретар Ентоні Блінкен прибув до України

09:47 / 19 січня 2022

Перед прибуттям він заявив, що у  путіна ще є шанс налагодити відносини та врегулювати кризу, передає Reuters. Блінкен наголосив, що США прагнуть миру.

Президент путін має можливість зробити кроки для деескалації цієї кризи, щоб Сполучені Штати та росія могли підтримувати відносини, які не засновані на ворожості або кризі", - додав Ентоні Блінкен.

Читайте також: росія може почати вторгнення в Україну будь-якої миті – Білий дім

Блінкен планує зустрітися із президентом Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Кулеба та Ентоні Блінкен проведуть переговори щодо подальшого втілення комплексного пакета стримування росії, практичної підтримки України з боку США, активних дипломатичних зусиль з врегулювання російсько-українського збройного конфлікту. 

Глави української та американської дипломатій також обговорять широкий спектр питань стратегічного партнерства України та США в безпековій, торговельній, інвестиційній та інших сферах. 

Держсекретар також зустрінеться зі співробітниками посольства США та їхніми родинами, щоб повідомити про плани на випадок непередбачених обставин, якщо росія вирішить продовжити ескалацію конфлікту, додали у пресслужбі установи.

Після цього 20 січня Блінкен вирушить до Берліна, де зустрінеться із міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок. Там мають обговорити дипломатичні відносини з росією та спільні зусилля щодо стримування подальшої російської агресії проти України. Зокрема, США та Німеччина говоритимуть про готовність союзників та партнерів вжити щодо росії санкції, які спричинять "серйозні наслідки та серйозні економічні втрати".

Візит глави дипломатії США до Києва відбувається після тижня напружених дипломатичних зустрічей країн Заходу з росією у Женеві, Брюсселі та Відні, на яких було відкинуто ультиматум рф щодо неприєднання України до НАТО і зниження військової присутності Альянсу на східному фланзі блоку.

Ми переходимо на розповсюдження інформації лише у YouTube, Facebook та Тelegram

13:23 / 2 березня 2022

Друзі! Важливо! Ми переходимо на розповсюдження інформації лише в YouTube, Facebook та Тelegram-каналі.

Інформаційні стріми з 8 ранку до 0 ночі у співробітництві з відомими журналістами та блогерами на каналах UMN та skrypin.ua

Наш Facebook: https://www.facebook.com/UkrMediaNetwork

Наш Тelegram: https://t.me/UMNuaНаш Twitter: https://twitter.com/UMN_ua