НОВИНИ

Коротко і по суті. Лише Найважливіше.
UMN.UA - це найважливіші теми дня у розвитку та ексклюзиви з прямих ефірів UMN. Красиво. Інформативно. Виключно. Будь собою. Будь з нами. Бути справжнім – важливо!
Launched by
Якщо вам подобається те, що ми робимо —
будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту.
💙💛
Наші реквізити:
ГО ЮМН
IBAN:
UA063052990000026001016207598
pb.ua:
5363 5423 0778 1303
monobank:
5375 4141 0021 8964
Наша банка монобанк:
Paypal:
paypal@skrypin.ua
Payoneer:
5300 7211 2293 8860
Мобільні перекази:
+380963302229

У Будапештському меморандумі нема слова “гарантії” – Мартиненко

12:48 / 17 жовтня 2020

Як людина, яка перебувала в Будапешті в той день (5 грудня, 1994 р.), коли підписувався меморандум і практично стояла за дверима, коли вже остаточно вирішувалося що і як, то я скажу таку річ: перше, в цьому меморандумі нема слова “гарантії” як би там не казали. Це була дискусія досить серйозна. Україна вимагала, щоб там було слово англійською guarantee (гарантії). Там є термін assurances (найближчий переклад – запевнення). Запевнення ми отримали. У кінці на якомусь етапі нам сказали, що якщо ви не погодитесь – взагалі нічого не отримаєте. А так хоч щось… І звичайно це ніякий не державно-правовий документ. Сто раз про це сказано.

Олександр Мартиненко, гендиректор агентства ”Інтерфакс-Україна"

Бадапештський меморандум підписав президент Леонід Кучма після рішення позбавитися всієї ядерної зброї. 

Нагадаємо, п’яте питання Зеленського таке: “Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?”

Крім цього є питання, яке стосується легалізації марихуани в медичних цілях. Наприклад, лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила, що Зеленський хоче легалізувати наркотики.

Коли президент оголосив, що він хоче в людей запитати, чи підтримують вони легалізацію наркотиків, це свідчить про те, що, по суті, розпочався план, який робитиме Україну центром наркоторгівлі в Європі, центром роботи наркокартелів. Це призводитиме до того, що наші діти, наші онуки, члени наших сімей будуть втягнуті в організовану на державному рівні наркосистему в нашій країні.

Юлія Тимошенко, лідерка партії “Батьківщина”

Увага! Відео містить ненормативну лексику

Ви вже дістали! Акція під КСУ була репетицією – Скрипін звернувся до влади

15:33 / 31 жовтня 2020
Фото: Sasha Eclair

Я хотів би щоб цей фільм (War Note. Режисер Роман Любий - ред.) подивилися чиновники, суддя Конституційного суду, президент, голова Верховної ради, Неля Штепа (ексмер Слов’янська, яка закликала ввести російські війська - ред.) і зрозуміли, якою є війна на документальних кадрах… Важко передати, але це просто треба пам’ятати й навряд чи в когось це тримається в голові щодня… І на цьому тлі ось це (скандал навколо рішення КСУ - ред.) виглядає нічим. Ви реально ніхто: ні голова Конституційного суду, ні президент, ні голова Верховної ради, ні цей уряд, ні навіть головний санітарний лікар, який приходив на 16+ і не боявся здавати аналізи в очі. Ви мене вже просто дістали й дістаєте щодня до певного стану! І репетиція під КСУ того, що буде згодом, на жаль, лише тому свідчення.

Роман Скрипін, журналіст

Трейлер фільму War Note.